Skupina AAA AUTO získala medzinárodnú vnútropodnikovú sieť (VPN), očakáva významné šetrenie na telefonovaní

BRATISLAVA, 2. augusta 2011 (tlacovasprava.sk) – Získať medzinárodnú VPN (vnútropodnikovú sieť) medzi dvoma štátmi sa ako jednej z prvých firiem v Európe podarilo spoločnosti AAA AUTO. Zamestnanci z Českej republiky i Slovenska si tak budú môcť od septembra zadarmo telefonovať vo vnútropodnikovej sieti bez ohľadu na to, v ktorom štáte sa práve nachádzajú.
„Medzi našimi slovenskými a českými autocentrami sa každodenne realizujú tisíce medzinárodných hovorov, a vďaka využitiu jednotného paušálu od spoločnosti T-Mobile ušetríme vysoké čiastky,“ uviedla viceprezidentka spoločnosti AAA AUTO Karolína Topolová. Väčšina hovorov je podľa nej zapríčinená skutočnosťou, že niektoré oddelenia, napríklad zákaznícke call centrum, sú pre celú skupinu centrálne umiestnené v Prahe.
Forma medzinárodnej VPN je špecifická pre Českú a Slovenskú republiku. Ostatné medzinárodné spoločnosti v Európe zatiaľ obvykle využívajú zľavnené balíčky pre volania na svoje firemné čísla v zahraničí, čo však nebýva tak sofistikovaný a cenovo výhodný variant.

Skupina AAA AUTO pôsobí na trhu takmer 20 rokov. V súčasnej dobe prevádzkuje sieť 25 pobočiek v Českej republike a na Slovensku. V septembri 2007 vstúpila holandská materská spoločnosť AAA Auto Group N.V. na burzy cenných papierov v Prahe a Budapešti. Podľa auditovaných výsledkov predala v roku 2010 skupina AAA AUTO 39 530 automobilov. V minulom roku zvíťazila AAA AUTO v nezávislom spotrebiteľskom teste autobazárov denníka Mladá Fronta DNES a webové stránky http://www.aaaauto.cz sa umiestnili na prvom mieste medzi automobilovými firmami v súťaži Web Top 100.

Dalibor Mihalkin
account executive
Arthur media, s. r. o.
Leškova 3, 811 04 Bratislava
tel: +421 2 5464 3404, fax: +421 2 5441 0403
email: dalibor@arthurmedia.sk, mobil: 0944 351 678
http://www.arthurmedia.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.