Pokec povedal, čo chcel povedať v novej kampani “Povedz to cez Pokec”

BRATISLAVA, 11. augusta 2011 (tlacovasprava.sk) – Internetová jednotka Azet.sk pripravila novú reklamnú kampaň pre komunitný portál Pokec.sk, ktorá štartuje v auguste. Najväčší slovenský komunitný portál Pokec.sk bude toto leto s novou kreatívnou myšlienkou, ktorá vznikla v spolupráci s reklamnou agentúrou Respect APP. Nosný headline kampane je: Povedz to cez Pokec. Kampaň posúva myšlienky (nevypovedané želania), na ktoré človek nenájde odvahu v bežnom živote do reality. Poslúžil jej na to fenomén Pokec-u – okno Rýchlej pošty, čo je zároveň jednoznačný nosný prvok celej reklamnej kampane.

„V kampani sme chceli poukázať na to, že človek v bežnej komunikácii nie vždy nájde vhodné slová alebo odvahu, aby niečo povedal a preto je viac otvorenejší a priamejší v komunikácii prostredníctvom komunitného portálu POKEC, ktorý oproti konkurencii poskytuje svojim používateľom vďaka anonymite viac slobodného prostredia na vyjadrenie svojich ozajstných túžob, prianí či myšlienok,“ hovorí marketingový riaditeľ Azet.sk Jindřich Staněk. „Cez Pokec.sk je to oveľa jednoduchšie,“ dodáva.

Kampaň: „Povedz to cez Pokec“ štartuje v auguste a bude trvať až do konca septembra. Má kompletný mediamix, možno ju vidieť v televízii, rádiách, kinách, printe ako aj na outdoorových plochách a LED obrazovkách po celom Slovensku. Okrem klasickej formy reklamy budú pripravené aj netradičné a veľmi interaktívne koncepty pre virálny marketing.

O Pokec.sk
Pokec.sk je najväčší komunitný portál na Slovensku. Denne Pokec navštívi viac ako 375 000 ľudí, mesačne viac ako 1 196 000. Momentálne je na Pokec.sk zaregistrovaných cez 2 800 000 nickov, v priemere tu strávia užívatelia viac ako 60 minút denne. Na Pokec.sk chodí polovica používateľov slovenského internetu. Za deň sa odošle 8 miliónov správ Rýchlej pošty. Počet obnovení zobrazenia príspevkov sa za deň blíži k 23 miliónom.
Zdroj: AIM Monitor, máj 2011, interné zdroje Azet.sk

Mgr. Mária Cacáková | AZet.sk
marketing and PR manager
Azet.sk, a.s. | Röntgenová 28, 851 01 Bratislava
e-mail: cacakova@firma.azet.sk
tel.: 0911 104 557, +421 2 6929 8296
fax: +421 2 6929 8299
www.azet.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.