Nové externé pevné disky ASUS nesú podpis svetových dizajnérov Karima Rashida, Davida Lewisa či Lamborghini

BRATISLAVA, 17. augusta 2011 (tlacovasprava.sk) – Spoločnosť ASUS pripravila pre užívateľov zakladajúcich si na osobitosti a štýle tri špeciálne kolekcie externých pevných diskov, ktoré sa skvele dopĺňajú s notebookmi ASUS navrhnutými poprednými svetovými dizajnérmi.


Prvým z nich je Karim Rashid, ktorý sa podieľal na dizajne dámskeho netbooku Eee PC 1008P. V podobnom duchu sú pojaté aj externé disky Karim Rashid Collection, ktorých povrch zdobia vlniace sa linky, vytvárajúce na svetle zaujímavé tiene. Rovnako ako pri netbooku Karim Rashid, môžete aj tu vyberať z dvoch farieb – odvážnej sýto ružovej a kávovo matnej.
Ďalší externý disk pochádza z kolekcie Davida Lewisa, ktorý je dvorným návrhárom firmy Bang & Olufsen a pre ASUS vytvoril luxusný hudobný notebook NX90, pýšiaci sa zvukom od B&O. Notebook NX90 a disk sa vyznačujú jasnými líniami a povrchom z lešteného hliníku.
Tretia edícia externých pevných diskov ASUS urobí radosť fanúšikom silných motorov a rýchlych kolies – dizajnom totiž vychádza z legendárnych talianskych športových automobilov Lamborghini a perfektne sa hodí k notebookom ASUS Lamborghini VX6 a VX7. Novinka okrem atraktívneho dizajnu ponúka aj praktickú funkciu – celý počítač dokáže zálohovať jediným kliknutím myši. Externé disky Lamborgini sú dostupné v bielej a čiernej farbe.

Ceny:
ASUS 2,5’’ externý pevný disk Karim Rashid Collection, 500 GB –  77,49 EUR
ASUS 2,5’’ externý pevný disk David Lewis Collection, 500GB – 77,49 EUR
ASUS 2,5’’ AUTOMOBILI LAMBORGHINI externý pevný disk 500 GB – 84,99 EUR
ASUS 2,5’’ AUTOMOBILI LAMBORGHINI externý pevný disk 750 GB – 99,99 EUR

O spoločnosti ASUS
ASUS, jeden z TOP 3 výrobcov notebookov a jednotka na trhu základných dosiek, je vedúcou spoločnosťou novej éry digitálnych technológií. Spoločnosť ASUS navrhuje a vyrába produkty, ktoré presne vyhovujú potrebám dnešných digitálnych domácností, kancelárií i jednotlivcom. Jej portfólio zahrňuje základné dosky, grafické karty, monitory, stolné PC, notebooky, netbooky, servery, multimediálne zariadenia, bezdrôtové riešenia, sieťové zariadenia a mobilné telefóny. Spoločnosť ASUS sa zaviazala prinášať kvalitu a inovácie, a tak preto v roku 2010 získala 3 398 ocenení a vo svojom odvetví dosiahla veľké uznanie zásluhou revolučného počítača Eee PC. Vďaka viac než desiatim tisícom zamestnancov na celom svete a špičkovému týmu 3 000 inžinierov pre výskum a vývoj nových technológií dosiahli výnosy spoločnosti za rok 2010 celých 10 miliárd amerických dolárov.

ASUS
Petra Bačková, PR Specialist
+421 948 069 976
petra_backova@asus.com

Relative PR
Tomáš Perman
+420 733 738 810
tomas.perman@relativepr.cz

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.