Deň otvorených dverí v Markíze: Onur a Šeherezáda zdravili po slovensky, na oslave rekordná návšteva 44-tisíc ľudí

BRATISLAVA, 20. augusta (tlacovasprava.sk) – V sobotu 20. augusta 2011 TV Markíza spolu so svojimi priaznivcami úspešne oslávila 15. výročie vysielania. Do Záhorskej Bystrice prišlo približne 44-tisíc ľudí z celého Slovenska.Brány areálu televízie boli počas Dňa otvorených dverí sprístupnené od 9.00 h do 18.00 h.

Programom divákov sprevádzali známe tváre Markízy.

TV Markíza na Deň otvorených dverí 20. augusta 2011 doslova praskala vo švíkoch! Na oslavu svojho 15. výročia televízia pripravila mimoriadne pestrý program s koncertmi najlepších slovenských hudobných skupín a spevákov. Návštevníkov podujatia zabávali napríklad Dara Rolins, Martin Chodúr, Peter Cmorik, Katka Knechtová, Zuzana Smatanová, skupiny IMT Smile, Desmod, Gladiator, Polemic, Tublatanka, No name, Funkiez, ako aj „Superstaristi“ Lukáš Adamec, Gabriela Gunčíková, Martin Harich, Michal Šeps, Alžběta Kolečkářová, či Simona Fecková.

Fanúšikom televízie boli sprístupnené štúdiá, réžie, prenosové vozy a ďalšie televízne pracoviská. Počas celého dňa mohli osobne stretnúť aj svojich obľúbených moderátorov a redaktorov TV Markíza, či hercov seriálu Ordinácia v ružovej záhrade, a získať ich autogramy.

Vrcholom celodenného atraktívneho programu bol slávny televízny pár, hlavní predstavitelia seriálu Tisíc a jedna noc Bergüzar Korel a Halit Ergenç, ktorých najprv v televízii Markíza privítala generálna riaditeľa Zuzana Ťapáková. Potom sa dvojica presunula na pódium, odkiaľ obaja známi herci pozdravili divákov a niekoľkými slovami sa im prihovorili aj v slovenčine,  moderátorom Zlatici PuškárovejPatrikovi Švajdoviodpovedali na viacero zvedavých otázok a na záver rozhovoru si prevzali darček – fujaru – ktorý im bude dlho pripomínať návštevu Markízy a Slovenska. Vzápätí sa presunuli na autogramiádu, ktorá vyvolala medzi ich obdivovateľmi a fanúšikmi doslova ošiaľ! Keďže o podpisy populárnej dvojice bol mimoriadny záujem, autogramiáda sa predĺžila! Po stretnutí s divákmi a autogramiáde ešte obaja herci poskytovali exkluzívne rozhovory.

Podľa odhadov prišlo do Záhorskej Bystrice na oslavu 15. výročia založenia Markízy okolo 44-tisíc ľudí.

Atmosféru Dňa otvorených dverí priblížila TV Markíza v štyroch priamych vstupoch a takmer hodinovom priamom prenose, prostredníctvom ktorých mohli aj diváci pri televíznych obrazovkách zažiť vynikajúcu  atmosféru DOD. Programom na pódiu aj v areáli televízie divákov sprevádzali obľúbení moderátori Vilo Rozboril, Zlatica Puškárová, Patrik Švajda, Roman Juraško, Milan Zimnýkoval, Janka Hospodárová a Lenka Šóošová.

Tak ako každý rok, aj počas tohtoročného Dňa otvorených dverí si mohli návštevníci kúpiť tombolové lístky, pričom hlavnou výhrou bol osobný automobil. Výťažok z tomboly putoval na konto Nadácie TV Markíza. Podľa odhadov Mestskej polície a organizačného štábu Dňa otvorených dverí navštívilo dnes areál Markízy takmer 44 000 markizáckych fanúšikov. Tento deň podrobne mapovala aj fotohliadka a fotografie z podujatia sú zverejnené na http://www.markiza.sk. Televíziu Markíza veľmi teší neustály záujem jej priaznivcov, ktorí každoročne prichádzajú z celého Slovenska, aby na vlastnej koži zažili neopakovateľnú atmosféru Dňa otvorených dverí.

Oľga Dúbravská
vedúca PR TV Markíza

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.