Internet od UPC využíva 80 000 domácností, od minulého roku pribudlo takmer 13-tisíc užívateľov

BRATISLAVA 24. augusta 2011 (tlacovasprava.sk) – Vysokorýchlostný internet od spoločnosti UPC, najväčšieho káblového operátora na Slovensku, využíva k dnešnému dňu už 80-tisíc domácností. V medziročnom porovnaní to predstavuje takmer 13-tisícový nárast v počte užívateľov. Podľa priebežnej ankety realizovanej spoločnosťou medzi zákazníkmi, na internete UPC Fiber Power jeho užívatelia oceňujú najmä pomer rýchlosť/cena/stabilita pripojenia, minimálne vstupné náklady a zákaznícke zázemie. Medzi prednosti internetu od UPC patrí podľa výsledkov ankety aj proaktívne kontaktovanie užívateľov ešte pred skončením viazanosti, či možnosť samoinštalácie internetovej služby.

Internetové služby UPC boli ku koncu júna dostupné pre 414 tisíc domácností v 22 mestách. Okrem už spomenutých vysokých rýchlostí či priaznivej ceny, medzi výhody internetu UPC Fiber Power patria taktiež rôzne doplnkové služby, bezplatná antispamová a anitvírusová ochrana či 24-hodinová služba zákazníckej podpory. Zákazníci a záujemcovia o internet UPC Fiber Power si v aktuálnej kampani za zvýhodnené ceny môžu vybrať spomedzi 3 rezidenčných služieb s rýchlosťami 25, 50 a 100 Mbit/s za ceny už od 9,90, 15,90 resp. 24,90 €.

„UPC Fiber Power svojimi prednosťami a výhodami ponúka nové možnosti využitia internetu, bez ohľadu na to, či ide o zábavu, vzdelávanie alebo informácie. K tomu jednoduchá objednávka a inštalácia, priaznivá cena, vysoká rýchlosť a v neposlednom rade technická podpora. To všetko prispieva k tomu, že sa zo služby UPC Fiber Power stal synonymum pre stabilný, rýchly a cenovo výhodný internet určený pre všetky skupiny užívateľov,“ uviedol k prekonaniu 80-tisícového medzníka generálny riaditeľ UPC BROADBAND SLOVAKIA Martin Maťašeje.

Viac informácií o službách spoločnosti UPC Broadband Slovakia na Infolinke 02 / 594 22 222, vo vysielaní infokanálu UPC Expres, na stránke www.upc.sk alebo na zákazníckych strediskách.

Jaroslav Kolár
UPC BROADBAND SLOVAKIA
hovorca
T 02 594 22 704
M 0911 911 422
E jkolar@upc.sk
W http://www.upc.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.