UNIKASA COOP Jednoty rastie, Slováci využívajú možnosť zaplatiť v predajniach účty za telefón, elektrinu či káblovku

BRATISLAVA, 24. augusta 2011 (tlacovasprava.sk) – UNIKASA je jednou z úspešne sa  rozvíjajúcich doplnkových služieb, ktorú je možné nájsť už šiesty rok výlučne v sieti predajní COOP Jednota. Počet zrealizovaných transakcií neustále vzrastá. V porovnaní s rovnakým obdobím minulého roka bol zaznamenaný nárast o 21 % a dnes je možné danú službu poskytnúť vo viac ako 2 100 predajniach.

Je určená najmä tým, ktorí preferujú konzervatívnejší spôsob platenia, no státie v rade na pošte je pre nich trestom a radi by si nejakým spôsobom uľahčili každomesačný rituál splácania účtov. A práve pri platení za nákup v predajniach COOP Jednota je možné uhradiť svoje účty za telefón, elektrinu, káblovú televíziu či poistenie. Navyše, ak do konca septembra  kupujúci zrealizuje platbu cez službu Unikasa, dostane okamžitý darček a po zaslaní SMS bude zaradený do žrebovania o dva automobily ŠKODA Octavia.

Letná kampaň „Vybavte si účty u nás“ ktorá je i tentokrát z dielne agentúry JANDL, marketing a reklama, prebieha od začiatku augusta v rozhlase, OOH, printoch a predajniach COOP Jednota.

Vizitka kampane:
Creative Director: Pavel Fuksa
Art Director: Matúš Nemčík
Copywriter: Adam Rovný
Account Director: Marek Stejskal

Vizuál kampane UNIKASA COOP Jednota tu.

Poznámka pre redakciu:
Agentúra JANDL, marketing a reklama, s.r.o. vznikla v roku 1993. Dnes je agentúrny tím  zložený z viac ako 43 odborníkov. Portfólio klientov tvoria významné domáce a zahraničné spoločnosti ako COOP Jednota Slovensko, Pivovary Topvar, Škoda auto Slovensko, divízia SEAT IMPORT, Electro World, Novartis Slovakia, Slovenský mliekarenský zväz, Slovenský zväz prvovýrobcov mlieka a ďalší. V rebríčku najväčších komunikačných spoločností TAAS za rok 2009 a 2010 obsadila agentúra JANDL prvé miesto. V roku 2010 gross income presiahol výšku 4,42 milióna eur a obrat bol takmer 25 miliónov eur. Jandl je členom KRASu (Klub reklamných agentúr Slovenska) a súčasťou siete nezávislých reklamných agentúr Dialogue International od roku 2005. Prostredníctvom tohto partnerstva dokáže pre svojich klientov zabezpečiť nadnárodné záujmy a aktivity v 25 krajinách Európy a USA.

Kontaktná osoba:
Marcela Koffler
PR Director
JANDL, marketing a reklama, s.r.o.
Štefánikova 6, PO Box 252, Bratislava
e-mail: marcela.koffler@jandl.sk
mobil: +421 917 345 228
tel/fax: +421 2 6280 3407 / 6280 3406
http://www.jandl.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.