V Lake Resort pri Piešťanoch už možno stavať, hlavné inžinierske siete sú dokončené

MORAVANY NAD VÁHOM, 24. augusta 2011 (tlacovasprava.sk) – Rezidenčný a rekreačný projekt  Lake Resort Striebornica v Moravanoch nad Váhom má  ku dnešnému dňu úspešne ukončené hlavné inžinierske siete. Prípojky pitnej vody napojené na obecný vodovod sú vyvedené na pozemky,  dokončená je dažďová kanalizácia aj prístupová komunikácia.

Rezidenčný a rekreačný projekt Lake Resort Striebornica v Moravanoch nad Váhom.

Ostatné vnútroareálové komunikácie sú rozostavané vo fáze podkladných alebo stredných vrstiev, všetky pozemky sú prístupné po tejto komunikácii. Stavebný úrad obce Moravany nad Váhom už môže vydávať povolenie na stavbu na pozemkoch v Lake Resort Striebornica.  „Práce na inžinierskych sieťach sme dokončili v predstihu oproti plánovanému harmonogramu,“ hovorí Lukáš Čížik, riaditeľ spoločnosti Reprogas, ktorá je generálnym dodávateľom stavby.

V súčasnosti sa venujeme príprave výstavby parkoviska a detského ihriska. Druhá etapa výstavby komunikácie bude dokončená v roku 2012. V pláne je kompletné dokončenie asfaltovej časti a položenie zámkovej dlažby, vybudovanie obrubníkov, chodníka, verejného osvetlenia a kolaudovania cesty.  Elektrické prípojky s trafostanicou budú vybudované  spoločnosťou Enermont, a.s.najneskôr do septembra 2012.

Lake Resort Striebornica má úspešne ukončené hlavné inžinierske siete.

O spoločnosti Reprogas:
Reprogas s.r.o. využíva moderné technológie pre realizáciu inžinierskych sietí ako je voda, plyn a kanalizácia, ale aj inžinierskych stavieb zahŕňajúc komunikácie a chodníky. Vyniká tiež realizáciou potrubných systémov pre priemysel vrátane plynoinštalácií, kotolní, rozvodov plynov a tekutín. Preukázateľnosť kvality odzrkadľujú aj certifikáty kvality ISO 9001:2008, ISO 3834-2:2005, ISO 14001:2005 a OH SAS 18001:2009.

O projekte Lake Resort Striebornica:
Lake Resort Striebornica sa nachádza v Moravanoch nad Váhom, modernej obci blízko svetoznámeho kúpeľného mesta Piešťany. Vynikajúce napojenie na infraštruktúru a zároveň prírodná atmosféra bývania v výhľadom na jazero Striebornica a Obrázkovú horu predurčuje túto lokalitu, aby sa stala pohodlným miestom pre život ako aj nezabudnuteľnou destináciou pre oddych.
Viac na www.lakeresort.sk

Pre viac informácií kontaktujte:
Mgr. Ľubica Danková
General Coordinator
M: +421 904 355 553
lubica@sanab.sk
http://www.sanab.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.