Septembrový Playboy: Exkluzívne z Farmy Andrea, Lenka a Monika (FOTO)

BRATISLAVA, 4. septembra 2011 (tlacovasprava.sk) – Septembrové vydanie  pánskeho magazínu Playboy prináša foto pictorial s trojicou farmárok. Andrea, Lenka a Monika vyzliekli flanelové košele, obuli len gumáky a postavili sa pred objektív dvorného fotografa Playboya Maria Gottiho.

Septembrové vydanie magazínu Playboy prináša foto pictorial s trojicou farmárok – Andrea, Lenka a Monika pózovali pre fotografa Maria Gottiho.

Kým pre Playmate roka 2009 Andreu Járovú (27) nie je pózovanie pred objektívom novinkou, zvyšné dve farmárky Lenka Cabanová (37) a Monika Hrajnohová (22)absolvovali svoju premiéru.

„Obe sú už dnes moje dobré kamarátky – rozumeli sme si počas Farmy a rovnako dobre sme sa bavili aj pri tomto fotení,“ prezradila Andrea, s ktorou už Gotti vytvoril viacero úspešných pictorialov.

„Ako matka sa za svoje telo hanbiť určite nemusím,“ komentovala rozhodnutie prijať ponuku Playboya Lenka. Monika priznala, že na začiatku pociťovala ostych. „Potom hanblivosť opadla a všetko sme si užili.“

V minulosti sa už v slovenskej edícii magazínu účastníčky televíznej reality šou objavili, v januári 2006 pózovali pre Playboy Linda Drevenková (VyVolení) a Denisa Mečiarová (BigBrother).

Okrem farmárskej naturálnosti prináša septembrové vydanie aj rozhovor s Stevom Buscemim, spoveď Charlieho Sheena o tom, ako prepil a presúložil väčšinu majetku, prognózu Iva Samsona v súvislosti s nórskym šialencom Andersom Breivikom a na konci leta aj tipy na najkrajšie potápačské destinácie.

Viac k téme aj tu:

Júnový Playboy: Obdarená farmárka Lucia Frčková odhodila zábrany

Fotogaléria:

Viac info a fotky:
Eva Miklánková
šéfredaktorka magazínu Playboy
miklankova@mediavision.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.