S touto oceľovou pomocníčkou od Electroluxu zvládnete sychravú jeseň aj mínusové teploty

BRATISLAVA, 8. septembra 2011 (tlacovasprava.sk) – Leto sa pomaly končí a čím ďalej, tým častejšie vás bude ráno zobúdzať chladnejšie počasie. Počas jesenných a zimných mesiacov nie je nič lepšie, než začať deň šálkou horúceho čaju, ktorý vás zahreje a dodá vám energiu. Na to poslúži najlepšie šikovná rýchlovarná kanvica, v ktorej voda zovrie doslova za pár chvíľ.

Rýchlovarná kanvica Electrolux EEWA5120 je vyrobená z ušľachtilej ocele, so skrytým výhrevným telesom a objemom 1,5 litra.

Má zabezpečenú ochranu proti spusteniu naprázdno, rovnako ako aj automatické vypnutie pri dosiahnutí vami požadovanej teploty ohrevu vody. Otočná bezkáblová základňa 360 ° znamená, že môžete kanvicu položiť do podstavca pod ľubovoľným uhlom, pravou či ľavou rukou – vždy zostane na svojom mieste. Kanvica má príkon 2 400 W a vašu kuchyňu môže zdobiť už za 41,90 eur.

Spoločnosť Electrolux je popredným výrobcom domácich spotrebičov a spotrebičov pre profesionálne využitie. Ročne predáva viac ako 40 miliónov výrobkov zákazníkom vo viac ako 150 krajinách. Spoločnosť sa zameriava na inovácie, ktoré sú navrhnuté na základe dôkladného poznania potrieb zákazníkov, od bežných spotrebiteľov po profesionálov. Sortiment výrobkov Electrolux zahŕňa chladničky, umývačky riadu, práčky, sporáky, malé domáce spotrebiče a vysávače predávané pod renomovanými značkami  Electrolux, AEG a Zanussi. V roku 2010 dosiahla skupina Electrolux objem predaja vo výške približne 11 miliárd EUR a zamestnávala 52 000 zamestnancov. Viac informácií o skupine Electrolux nájdete na http://www.electrolux.sk alebo v tlačovom centre http://newsroom.electrolux.com/sk.

Celá správa tu.

Ďalšie informácie
Veronika Gulášová
SEESAME Communication Experts
Tel: 02/ 4342 2978
gulasova@seesame.com

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.