Helena Vondráčková a Michal David to roztočia na Mejdane roku v Bratislave a Košiciach (FOTOGALÉRIA)

BRATISLAVA, 20. septembra 2011 (tlacovasprava.sk) – Hoci na Slovensku ešte pred niekoľkými dňami panovali letné horúčavy, predvianočný decembrový koncert na bratislavských Pasienkoch Mejdan roku, na ktorom sa stretne česká popová diva Helena Vondráčkovákráľ diskoték Michal David, už teraz hlási dve vypredané tribúny na Pasienkoch.

České stálice chystajú na Slovensku dva spoločné koncerty. Prvý už v októbri v košickej Steel Aréne a druhý v decembri na spomínaných Pasienkoch. Zdá sa, že títo dvaja hudobní matadori majú stále dostatok fanúšikov a ich hudba nezostarla ani za niekoľko desaťročí.

Kým Michal David je na scéne už viac, než 30 rokov, Vondráčková ešte o takmer dve desaťročia dlhšie. Ich spoločné koncerty na Slovensku budú naozaj poriadnym „mejdanom“. Nesmrteľné hity, ako Dlouhá noc, Sladké mámení či Copacabana od Heleny a Discopříběh, Céčka či Děti ráje na strane Michala, sú zárukou kvalitnej zábavy, ktorá čaká na Slovákov krátko pred Vianocami.

„Sme veľmi radi, že máme na Slovensku stále veľmi veľa fanúšikov. Ja osobne mám na Slovensko len tie najlepšie spomienky. Veľmi sa teším na spoluprácu s Michalom Davidom, poznáme sa už veľmi veľa rokov. Takéto spoločné vystúpenia absolvujeme tento rok prvýkrát. Mám radosť z toho, že o náš spoločný koncert je taký záujem,“ povedala Helena Vondráčková.

Tri mesiace pred bratislavským koncertom sa im už podarilo vypredať všetky VIP tribúny a aj ostatné vstupenky sa každým dňom míňajú. Košický koncert v Steel Aréne je naplánovaný  na 27. októbrabratislavská športová hala Na Pasienkoch privíta Vondráčkovú s Davidom 13. decembra.

Mgr. Dodo Mikláš
ACCESS Production, s.r.o.
Rulandská 6, 902 01  Pezinok
http://www.accesspro.sk
0903 231321
0948 188889

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.