Skener app: Najrýchlejšie platenie poštových poukážok cez iPhone. Ako to funguje?

BRATISLAVA, 17.októbra 2011 (tlacovasprava.sk) – Platenie poštových poukážok je pre majiteľov iPhonov* odteraz rýchle a jednoduché. Umožňuje to špeciálna aplikácia Skener, ktorú ako prvá banka na Slovensku prináša pre užívateľov iPhonov Slovenská sporiteľňa. Klientom na platenie stačí iPhone s pripojením na internet a aplikácia, ktorú si je možné zadarmo stiahnuť z AppStore.

Slovenská sporiteľňa predstavila novú aplikáciu pre iPhone.

Rýchle a pohodlné

Oskenovanie poštovej poukážky trvá len niekoľko sekúnd, je jednoduché a pohodlné. „Stačí prostredníctvom iPhonu zamerať čiarový kód na poštovej poukážke a všetky potrebné údaje na jej zaplatenie má klient za pár sekúnd v telefóne. Vďaka Skeneru potom cez internetbanking Slovenskej sporiteľne zaplatí účet za mobilný telefón, náklady na domácnosť či poukážku za škôlku.“ vysvetľuje Michal Grajcar, vedúci oddelenia elektronických kanálov a platieb Slovenskej sporiteľne.

Prehľad vo financiách

Vďaka Skeneru získajú klienti prehľad vo svojich financiách. Pri každej zrealizovanej platbe sa zobrazia detaily úhrady – komu bola zaplatená, z akého účtu a pod akým variabilným symbolom. Klienti získajú tiež prehľad o všetkých oskenovaných položkách i uhradených platbách. Potrebné údaju majú k dispozícií bez odkladania zaplatených ústrižkov.

Moderné bankové aplikácie

Skener je prvá zo série 1-touch aplikácii, ktoré Slovenská sporiteľňa plánuje predstaviť v najbližších mesiacoch pre pohodlné využívanie bankových služieb. Banka spustila vo februári 2011 aj špeciálnu verziu internetbankingu určenú nielen pre iPhony, ale pre všetky typy inteligentných mobilných telefónov – tzv. smartfónov. Klienti môžu vykonávať bankové operácie prostredníctvom telefónov s operačným systémom iOS (Apple), Android (HTC), Symbian (Nokia), RIM (Blackberry) a Windows Mobile 7. Banka v minulom roku predstavila taktiež prvú bankovú aplikáciu pre iPhone s funkciami, ktoré klientom uľahčujú a zrýchľujú prístup k užitočným bankovým informáciám. Praktický je najmä vyhľadávač najbližších bankomatov a pobočiek.
http://skener.slsp.sk/

* Na používanie aplikácie je potrebné:
– iPhone 3GS a vyššie alebo iPod Touch 4. generácie a vyššie; iOS minimálne od verzie 4.1; Internetbanking Slovenskej sporiteľne s SMS kľúčom; na vyskúšanie aplikácie nemusíte byť klientom Slovenskej sporiteľne

Celá správa tu.

Štefan FRIMMER
hovorca
odbor komunikácie a sponzoringu
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
TEL: +421 2 4862 4354
FAX: +421 2 4862 7097
MOB: +421 910 880 687
press@slsp.sk
frimmer.stefan@

slsp.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.