Eva Martinková dobyla aj Viedeň, uspela na MS v kulturistike a fitness amatérov (FOTOGALÉRIA)

VIEDEŇ, 4. novembra 2011 (tlacovasprava.sk) – Slovenská fitness modelka Eva Martinková má opäť úspešný rok. Nedávno si z USA priniesla dve prvenstvá na Majstrovstvách USA v Las Vegas a 12. miesto z prestížnej Olympie, kde boli jej súperkami najväčšie hviezdy tohto športu. Najnovšie dominovala aj na Majstrovstvách sveta v kulturistike a fitness amatérov vo štvrtok večer vo Viedni.

Eva Martinková s trofejou na MS vo Viedni.

Šampionát WBBF a WFF v metropole Rakúska v Event hoteli Pyramyde organizovali Slováci a predstavili sa na ňom desiatky reprezentantov z celého sveta. Množstvo cien si odniesli krajiny ako Juhoafrická republika, Irán či Rusko, no dve zlaté medaily na Slovensko priniesla aj Martinková. Zlato si odniesla zo svojej súťažnej kategórie a zároveň sa stala aj absolútnou šampiónkou v model fitness.

Som nesmierne rada, že som mohla opäť raz urobiť dobré meno svojej krajine. Teraz ma ešte čakajú v sobotu majstrovstvá sveta profesionálov v Brusne a rada by som obhájila titul aj tam,“ povedala úspešná slovenská reprezentantka Eva Martinková. Úroveň svetového šampionátu si organizátori pochvaľovali.

Teší nás, že sa nám podarilo zorganizovať takéto podujatie. Úroveň tohto športu na Slovensku stále stúpa a pre nás je dôležité, že sme súčasťou tohto procesu,“ povedal prezident WBBF a WFF pre Slovensko Štefan Hrčka. Táto federácia je jedinou celosvetovou organizáciou v tomto športe, ktorá dáva priestor aj telesne postihnutým a mládežníckym reprezentantom.

„Už v sobotu nás čaká ďalšie takéto podujatie v Brusne. Vo Viedni sa predstavili amatéri, tento raz pôjde o majstrovstvá sveta profesionálov s názvom Amber Prix Olympia,“ dodal Hrčka. V sobotu sa môžu účastníci a diváci okrem súťažných vystúpení profesionálov z celého sveta tešiť aj na exhibíciu jedného z najúspešnejších kulturistov v histórii Slovenska Jaroslava Horvátha.

Mgr. Dodo Mikláš
konateľ
ACCESS Production, s.r.o.
Rulandská 6, 902 01  Pezinok
http://www.accesspro.sk
Tel.: 0903 231321
0948 188889

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.