Už 370 000 tipov na hokejovú Tipsport extraligu, generálny partner nasadzuje do hry sexi Tipsport Team (FOTOGALÉRIA)

BRATISLAVA, 3. novembra 2011 (tlacovasprava.sk) – 19. ročník Tipsport extraligy sa naplno rozbehol nielen na ľade, ale aj v stávkových kanceláriách. „Celkovo sme od začiatku sezóny do konca októbra prijali viac ako 370 000 tipov na jednotlivé kolá Tipsport extraligy“, potvrdil Miroslav Baranec, marketingový riaditeľ Tipsport SK a.s.

Pre fanúšikov Tipsport extraligy je okrem bežného tipovania určená aj súťaž o hokejový zážitok s členkami Tipsport teamu v podobe novej súťaže „Tip hokejová päťka“

Na jednotlivé duely slovenskej najvyššej hokejovej súťaže sa doposiaľ rozhodlo tipovať viac ako 9 000 klientov, vo všetkých 630 pobočkách spoločnosti Tipsport SK na Slovensku. „Najväčší nápor zažívajú našej pobočky vždy, keď sa blíži extraligový zápas niektorého z favoritov súťaže“, prezradil stratégiu tipujúcich Miroslav Baranec. Najviac tipované teda boli zápasy, v ktorých sa stretli favoriti ako napr. HC Slovan Bratislava, HC Košice, prípadne Dukla Trenčín.

Najvyššia výhra vyplatená jedinému klientovi na stávku v Tipsport extralige bola zatiaľ 2100 eur. Spoločnosť od vstupu na slovenský trh vyplatila na výhrach v rôznych stávkových oblastiach už viac ako 80 000 000 eur.

„Každý zákazník, ktorý si vyberie z kurzovej ponuky Tipsport extraligy a natipuje v aktuálnom kole 5 kurzových udalostí na jeden tiket s minimálnym vkladom jedno euro, sa dostáva do žrebovania o 2 vstupenky na najbližší hokejový zápas Tipsport Extraligy. Zápas si výherca vždy užíva v exkluzívnej spoločnosti krásnych dievčat z Tipsport teamu,“ povedal o novinke marketingový riaditeľ spoločnosti Tipsport SK, a.s.

Nový generálny partner najvyššej hokejovej súťaže Tipsport extraliga zároveň rozbehol v sezóne 2011/12 pre všetkých návštevníkov extraligových štadiónov atraktívne súťaže o kredity na tipovanie v stávkovej kancelárii Tipsport. Súťaže sa stali už samozrejmou súčasťou prestávok na štadiónoch počas každého z extraligových zápasov. Vyžrebovaní návštevníci štadióna môžu ukázať napríklad svoje strelecké schopnosti a skúsiť triafať do špeciálne upravenej hokejovej bránky. Každý úspešný strelec získa čestný tipovací tiket v hodnote až 100 eur. „Počas jesennej časti Tipsport extraligy sa budú návštevníci hokejových štadiónov aj naďalej pravidelne stretávať s našimi dievčatami z Tipsport teamu. Priamo od nich získavajú všetky informácie o našom bonusovom programe Tipkonto, atraktívne darčekové predmet, ale i možnosť natipovať si v stávkovej kancelárii Tipsport v hodnote 2 EUR zadarmo“ uviedol na záver Miroslav Baranec.

Maria Adamova
tel: 0904 707 006
adamova@mwpromotion.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.