Na premiére kolekcie Versace for H&M aj Táňa Pauhofová, Tina či Tamara Heribanová (FOTOGALÉRIA)

PRAHA, 17. novembra 2011 (tlacovasprava.sk) – Módními fanoušky netrpělivě očekávaná kolekce Versace for H&M byla slavnostně představena v úterý 15. 11. v Praze. Akce se konala v obchodě H&M v Nákupní galerii Myslbek v centru Prahy a vybraní čtenáři časopisu ELLE zde měli možnost jako první v České republice vybrat si z úžasných modelů této ikonické značky.

Premiéry se zúčastnila i celá řada celebrit, které kolekci oblékly a předvedly tak, že je skutečně jako stvořená pro nadcházející zimní party sezónu. Po růžovém koberci, rozvinutém před obchodem na pražských Příkopech, se prošly například herečka Aňa Geislerová s manželem, herečka Tereza Voříšková a zpěvačky Kateřina Winterová a Klára Vytisková. Svou účastí poctili akci i hosté ze Slovenska, například moderátor Martin Pyco Rausch, zpěvačka Tina, herečka Táňa Pauhofová, moderátorka a spisovatelka Tamara Heribanová a také nová hvězda filmu Love Michal Nemtuda.

Kolekce Versace for H&M bude v prodeji pro veřejnost od 17.11. od 8:00 v Nákupní galerii Myslbek v Praze. V Bratislavě pak bude k dostání také od 17.11. od 8:00 v Shopping Center Aupark. Kolekce obsahuje dámské a pánské oděvy, boty a doplňky a v duchu módního domu Versace nabídne také předměty do domácnosti.

Více infomací a fotografie kolekce naleznete na:
http://pressdesign2011.hm.com/

Kontaktní osoba:
Magdaléna Drsová
Marketing & PR Manager
Telefon: +420 775 734 339
E-mail: magdalena.drsova@hm.com

H & M Hennes & Mauritz AB (publ) was founded in Sweden in 1947 and is quoted on NASDAQ OMX Stockholm. The company’s business concept is to offer fashion and quality at the best price. In addition to H&M, the group includes the brands COS, Monki, Weekday and Cheap Monday as well as H&M Home. The H&M Group has approximately 2,300 stores in 41 markets, including franchise markets. In 2010 sales including VAT were SEK 126,966 million and the number of employees is more than 87,000. For further information, visit http://www.hm.com.

Lenka Štáblová
t +420 734 311 581
Event Management – Conference – PR
Korunní dvůr A1, Korunní 104, 101 00 Praha 10
http://www.selectagency.cz

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.