Lidl spúšťa spotrebiteľskú SMS súťaž o 3 vozidlá Audi a 100 nákupných poukazov

BRATISLAVA, 25. novembra 2011 (tlacovasprava.sk) – Spoločnosť Lidl Slovenská republika štartuje od pondelka 28. novembra 2011 súťaž o 3 vozidlá Audi A1 a až 100 nákupných poukazov v hodnote 100 eur. Zapojiť sa do súťaže môže každý, kto do 24.decembra 2011 nakúpi v Lidli minimálne za 15 eur, pošle SMS alebo sa zaregistrujte online na http://www.lidl.sk. Zabojovať o exkluzívne ceny môžete každým nákupom v Lidli nad 15 eur.

Stačí si len uchovať účtenku a zaregistrovať sa na webovej stránke http://www.lidl.sk alebo odoslaním sms správy v tvare “LIDL medzera ČÍSLO ÚČTENKY (24-miestny kód)”. V prípade, že dostanete spätnú sms, ktorá potvrdzuje Vaše zaradenie do súťaže, ste už k výhre o krôčik bližšie. Každá sms správa alebo registrácia na stránke http://www.lidl.sk však môže obsahovať iba číslo z 1 účtenky. Do losovania môže byť pritom zaradený len kód z účtenky z nákupu, ktorý bol uskutočnený v čase trvania súťaže. Každý nákup nad 15 eur zvýši Vašu šancu na výhru, preto neváhajte a nakúpte v Lidli, možno práve Vy odídete v Audi.

O aktuálnej súťaži LIDL čítajte tu: Narodeninová súťaž Lidl  o stieracie žreby o 111 111 cien a nákupy na 10 rokov

Súťaž za nákup v Lidli o 103 lákavých cien má štyri kolá. Do žrebovania v danom súťažnom kole budú zaradené len prijaté súťažné SMS a online registrácie s kódom z účtenky s dátumom z daného súťažného kola.

Prvé súťažné kolo je v zmysle pravidiel ustanovené od pondelka 28.novembra 2011(00:00) do nedele 4.decembra 2011(23:59:59). V druhom kole môžete bojovať o 25 nákupných poukážok od pondelka 5. decembra 2011(00:00) do nedele 11. decembra 2011(23:59:59). Tretie súťažné kolo odštartuje v pondelok 12.decembra 2011(00:00) a skončí sa v nedeľu 18.decembra 2011(23:59:59). Posledných 25 nákupných poukážok v hodnote 100 eur si nájde svojich majiteľov v štvrtom súťažnom kole, ktoré bude trvať od pondelka 19.decembra 2011 (00:00) do soboty 24.decembra.2011 (23:59:59).

Počas trvania celej súťaže bude spolu rozdelených 100 výherných poukazov v hodnote 100 €. Na záver súťaže budú zo všetkých účastníkov súťaže vyžrebovaní traja výhercovia automobilu Audi A1. Viac informácií nájdete aj na stránke http://www.lidl.sk.

74 comments

 1. Dnes som dostala k nákupu 2 kupóny jeden má kód eZwQRr5qG, druhý EmXnNP8Ax, ale nezistila som kde to môžem zaregistrovať

 2. Veľmi ma teší, ako si slovenský LIDL “váži” zákazníka. Pri nákupe som obdržal poukážku, na ktorej je netová adresa, kde mi budú poskytnuté podrobné informácie o súťaži. Je to nádhera, len ju trošku kalí fakt, že dnes je rok 2013 a informácie sú z roku 2011. Na kupóne je info, že hrám o 3x BMW, na nete hrám o Audi. Nemám chuť hrať o nič, nemám rád, keď si niekto zo mňa robí dobrý deň. Asi prestanem aj s nákupmi v Lidli, veď v porovnaní s nemeckým tam nemám čo kúpiť.

  • Vazeny Miki, za prve si treba pozriet datumy. Reagujete na clanok z roku 2011, kedy sa hralo o vozidla audi. Ak by ste si klikli link na rok 2013, asi by ste dostali relevantnejsie info 🙂 Este jeden dotaz – toto nie je stranka Lidla, totomje len stranka, na ktorej o akcii Lidla informujeme!

 3. Kedy sa bude žrebovať o autá? Ja mám na účtenke z 13.12.2012,že ak nakúpim v LIDLI min za 2O eur môžem vyhrať BMW. Vy na internete ponúkate za nákup nad 15 eur auto AUDI. Ako to vlastne je?

 4. Prosím napísať presne čo zaslať SMS neni som tak bohatá aby som posielala SMS a dostavala odpoveď že neni spravna alebo potrebujete viac SMS bez účelu

  • Dovolim si Vas len upozornit, ze nie ste na oficialnej stranke LIDL. My sme len uverejnili ich tlacovu spravu, ako nam ju zaslali. Nehovoriac o tom, ze tento clanok je o sutazi z roku 2011.

 5. Chcete tržby a Vám je jedno, že tie tržby Vám prinášajú zákazníci ?! Tak ich aspoň informujte zrozumiteľne o tom, ako sa majú prihlásiť do súťaža o a u t o a mať pocit, že keď nakúpili za min 20-30 € že sú v hre o túto cenu. Je Vám to asi jedno ?, prečítajte si čo si želajú zákazníci a riadte sa ich želeniami. Reklamných sloganov majú v tomto období vyše hlavy a nie sú ochotní spolupracovať a súťažiť s pravidlami, ktoré nie sú seriózne, zrozumiteľné a ucelené pre ich informovanosť. Stačí toto za väčšiu V ä č š i n u ?, ktorá Vám nenapíše a má potom neurčitý pocit a sklamanie zo súťaží ?!!!

 6. Kod 010820509513022712111620 Ak som nieco spatne pisal prosim Vas napiste na moju adresu email Dakujem prijemne sviatky.

 7. 15.12. som nakúpila v Lidli za 31,21 Euro, hneď som sa zaregistrovala on line, bolo mi popvedané, že pošlú do 48 hod. SMS, že som dostala kód do žrebovania a do dnešného dňa nič! a to je už 20.12.Dnes sa znovu idem zaregistrovať, lebo som zase kúpila väčší nákup a som zvedavá ako to dopadne.

 8. Dakujeme ze ste nakupili v Lidle a teraz poslte sms hlupaci aby ste nam prispeli aaaa verte ze vyhrate ,, Velke prd ,, asi tak to tu chodi na SK :))

 9. Prosím odpovie už niekto kde sa dá zaragistrovať , už som prezrela všetko´, ale nikde som to nenašla,alebo to je len o posielani SMS

 10. ste hlupy? vsak je to jasne…….ten kod uplne na spodku cisla…… poradie , datum, cas…..vsetko spolu ma 24 znakov bez lomitok bodiek a dvojbodiek

 11. urobila som nakup v lidli v hodnote nad 15 eur,no mam to rozpisane na troch uctenkach,vsetky su samozrejme z jedneho dna.Mozem poslat kody zo vsetkych troch,alebo to musi byt iba jedne uctenka so sumou nad 15 euro?Dakujem!

  • Poslala som 24-miestny kód po zaregistrovaní na http://www.lidl.sk a v prvom súťažnom týždni mi došla sms na mobil do 48 hodín, no v druhom súťažnom týždni mi sms zatiaľ nedošla,aj keď je už od zaslania kódu viac ako 28hodín.
   Jano

 12. Kod je posledný riadok na účtenke, ale ak pošlete vo forme SMS z mobilu tak Vám oznámia že kod má nesprávny tvar, ak dodáte Lidl oznámia Vám neplatné klíčové slovo.ere

  Peter M

  • Kód je posledný riadok na účtenke včítane dátumu a hodiny nákupu – ale bez deliacich znamienok medzi číslami.
   SMS treba poslať v tvare : LIDLmedzera26čísel
   na mobil.číslo: 6661
   Eva M.

 13. s tym kodom je to pravda – ja som bol tiez z toho jelen. Tiez cislo telefonu kam sa ma tento kod zaslat som hladal v niekolkych letakoch.

 14. Zbytočne sa rozčulujete že sa neviete zaregistrovat a neviete nájst 24 miestny kod.Ja velmi neovládam prácu na počítači, ale podla propagácie na letákoch nebol problém nájst ten kod a aj sa mi na prvý raz podarilo zaregistrovat a do dvoch dní mi prišla SMS o mojom zaregistrovaní.Mna skor mrzí to, že som nepostrehla,o platnosti učtenky len na ten týžden v ktorom bol nákup urobený.kedže som mala dve učtenky z jedneho týždna som ich poslala každú v jednom týždni,teda tá druhá účtenka z predošlého týždna mi v druhom týždni platit nebude.

 15. No jak hľadám, tak hľadám, žiadny 24-miestny kód na účtenke nie je. Zobrazte príkladnú účtenku, kde sa ten kód nachádza. Alebo je to iba zavádzanie zákazníka? Čakám na odpoveď.

 16. To je super súťaž, a veľa na tom LIDL ušetrí. Mám dva bloky nad 15€ a ani na jednom nieje 24 miestny kód, takže zas si tie autá asi podelia rodinní príslušníci vedenia firmy 🙂

  • Kde nie sú stanovené pravidlá, tam sa hádam vie zaregistrovať len hacker. Prečo pravidlá napriek masívnej informačnej kampani nie sú stanovené, to vie len niekto z LIDLu. Každým pádom to voči spotrebiteľom a súťažiacim nie je fér. LIDL sa môže hanbiť za takúto pochybnú súťaž.

   • Ja svoje bloky scanujem a posielam na SOI. Hádam mi tam budú vedieť povedať, kde sa ten kód nachádza, lebo na mojich má najdlhší kód 16 miest. Keby mi hotline Lidlu odpovedala na to čo som sa pýtal, a nie na to čo si môžem nájsť aj na stránke, tak to mohlo byť bez toho.

   • Dobrý večer poslala som 2smsky v tvare LIDL 24 čísel so spodu učtenky na číslo 6661a dostala som odpoveď že mam neplatné klučove slovoLIDL tak neviem ako mám postupovať?-

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.