Ewing Slovensko bez nároku na odmenu pomôže neziskovke Červený nos Clowndoctors

BRATISLAVA, 28. novembra 2011 (tlacovasprava.sk) – Zástupcovia agentúry Ewing Slovensko a predstavitelia organizácie Červený nos Clowndoctors sa dohodli, že im agentúra bude pomáhať so získavaním mediálnej pozornosti a poskytovať komplexné poradenstvo v otázkach komunikácie. Ewing Slovensko bude neziskovej organizácii pomáhať bez nároku na honorár. Zástupcovia oboch organizácii sa v prvom kroku spolupráce dohodli na kalendári mediálnych aktivít, na ktorých budú v nasledujúcom polroku spolupracovať. Za agentúru bude mať projekt na starosti Michal Holčík.

Ako každá firma, aj my sa chceme správať ako zodpovedný člen slovenskej spoločnosti a pomáhať dobročinným projektom,“ povedal riaditeľ Ewing Slovensko Radim Jung. „Cítime, že priložením ruky k dielu pomôžeme organizácii Červený nos Clowndoctors oveľa viac, ako len obyčajným odoslaním finančného príspevku,“ dodal Jung.

„Sme radi za každú pomoc, ktorá pomáha napĺňať našu misu – prinášať radosť a smiech chorým deťom v nemocniciach po celom Slovensku“, hovorí umelecký riaditeľ OZ Červený nos Clowndoctors Gary Edwards a dodáva: „Na spoluprácu sa tešíme. Sľubujeme si od nej rozšírenie povedomia o našej misii medzi slovenskou verejnosťou“.

Ewing Slovensko, je pobočkou českej agentúry Ewing PR a má v súčasnej dobe 5 spolupracovníkov. Agentúra pravidelne poskytuje služby pre klientov z oblasti healthcare, FMCG a kultúry. Medzi klientov Ewing Slovensko patria Medtronic, Inštitút kávy, ROP JV, Discovery Channel a iní.

Občianske združenie Červený Nos Clowndoctors s pôsobnosťou na Slovensku vzniklo v roku 2004. Nezisková organizácia prináša prostredníctvom profesionálnych zdravotných klaunov dlhodobo hospitalizovaným deťom v nemocniciach radosť, smiech a dobrú náladu. Občianske združenie je členom medzinárodnej siete Red Noses International.

Kontakt:
Radim Jung / Riaditeľ
Ewing Slovensko, spol. s r. o.
811 06 Bratislava I
T: +421 252 637 400
M: +421 944 310 645
E: jung@ewing.sk
http://www.ewing.sk

Lucia Klačanská / komunikácia
o.z. Červený Nos Clowndoctors
Námestie 1. Mája 6, Údolná 15,
811 02 Bratislava
T: +421 24342 8088
M: +421 948 860 760
E: lucia@cervenynos.sk
http://www.cervenynos.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.