Inter IKEA Centre Group ČR/SR má novú finančnú aj personálnu riaditeľku

Inter IKEA Centre Group ČR/SR: Financie riadi Lenka Drtochová

BRATISLAVA, 6. decembra 2011 (tlacovasprava.sk) – Finančný riaditeľ  investora, developera a správcu nákupných centier Inter IKEA Centre Group ČR/SR Hynek Šandera sa od novembra tohto roka stal Business Navigation manažérom developerskej spoločnosti IKEA MOS v Moskve. Hynek Šandera manažoval financie nákupných centier Avion Shopping Park spoločnosti Inter IKEA Centre Group na Slovensku a v Česku sedem rokov. Počas svojho úspešného pôsobenia Hynek Šandera vytvoril silný a kompetentný finančný tím, ktorý je pre spoločnosť neustále veľkou oporou.

Financie riadi Lenka Drtochová
Na jeho miesto nastúpila v novembri Lenka Drtochová, ktorá pre IICG ČR/SR pracovala osem rokov ako kontrolórka a projektová manažérka pre implementáciu IT systémov. Do roku 2003 Lenka Drtochová zastávala pozíciu ekonómky a hlavnej účtovníčky v spoločnosti predávajúcej polygrafické stroje.

Novou manažérkou ľudských zdrojov je Lenka Chuwa
Riaditeľka ľudských zdrojov spoločnosti Inter IKEA Centre Group ČR/SR Petra Flemrová nastúpila v novembri na materskú  dovolenku. Pre spoločnosť IICG ČR/SR pracovala Petra Flemrová od roku 2005.

Manažérkou ľudských zdrojov v Inter IKEA Centre Group ČR/SR je Lenka Chuwa

Počas jej neprítomnosti ju zastúpi Lenka Chuwa, ktorá má bohaté profesionálne skúsenosti z oblasti ľudských zdrojov napríklad z PricewaterhouseCoopers CZ a ČEZ.

O Inter IKEA Centre Group

Developerské spoločnosti Inter IKEA Centre Group Slovensko a Inter IKEA Centre Group Česká republika boli založené v roku 2003. Obe spoločnosti patria do medzinárodnej skupiny Inter IKEA Centre Group (IICG), ktorá aktuálne pôsobí v trinástich krajinách Európy a spravuje vyše milióna štvorcových metrov predajnej plochy. Cieľom spoločnosti je túto plochu v priebehu nasledujúcich rokov významne zväčšiť a rozšíriť pôsobenie do Číny. Ako jeden z mála developerov IICG nákupné centrá nielen stavia, ale aj prevádzkuje. Skupina postavila a  prevádzkuje na Slovensku a v Česku nákupné centrum Avion Shopping Park – v Bratislave, Prahe, Brne a Ostrave. Spolu majú nákupné centrá v oboch krajinách vyše 304-tisíc štvorcových metrov. Kotevným nájomníkom centier IICG je predajca nábytku IKEA, ktorý pri svojich predajniach vždy stavia len centrá skupiny IICG. Spoločnosť Inter IKEA Centre Slovensko/Česká republika (investor, developer, prevádzkovateľ nákupných centier Avion) a IKEA Slovensko (obchodné domy s nábytkom IKEA) sú dve samostatné spoločnosti s rozdielnym predmetom podnikania.

Ďalšie informácie poskytne:
Katarína Šutarová
PR agentúra LIKE, Bratislava
Mobil: 0917 654 603
e-mail: ksutarova@agency-like.com

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.