Voňavý a chutný rok 2012 s kalendárom Dr.Oetker Pečieme s láskou

BRATISLAVA, 20. decembra 2011 (tlacovasprava.sk) – Spomínate si na hry z detských čias, keď ste s láskou „piekli“ koláčiky z piesku pomocou jednoduchých formičiek? Dnes už určite pečiete pre svojich blízkych skutočné voňavé koláčiky. Aby vám nápady na nové chutné recepty nikdy nechýbali, Dr.Oetker aj tento rok prináša nástenný kalendár plný lahodných a jednoduchých receptov na každý mesiac nového roka 2012. Neváhajte a nechajte sa inšpirovať originálnymi receptami, ktoré nájdete v kalendári od Dr.Oetker s výstižným názvom – Pečieme s láskou.

Dr.Oetker prináša každý rok nápaditý kalendár Pečieme s láskou plný čarovných inšpirácií, ktorý spestrí vašu kuchyňu.

Spoločnosť Dr.Oetker prináša každý rok nápaditý kalendár plný čarovných inšpirácií, ktorý spestrí vašu kuchyňu. Kalendár Pečieme s láskou už na prvý pohľad „vonia“ po chutných receptoch. Recepty sú nielen krásne nafotené, ale aj dokonale popísané, preto sa ich prípravy nemusia obávať ani úplní začiatočníci. Každý z nich totiž obsahuje okrem potrebných ingrediencií aj dôkladný popis prípravy dezertu spolu s dobou pečenia a stupňom náročnosti.

Každý mesiac nájdete v novom kalendári recept, ktorý je charakteristický pre aktuálne obdobie – vo februári vás potešia valentínske tortičky, v apríli vám poradíme, ako pripraviť nezabudnuteľnú veľkonočnú roládu pre šibačov, v júni dostanete tip na sladkú motýliu tortu pre vaše ratolesti, v novembri vás prekvapíme luxusnou marcipánovou tortou a v decembri sviatočným adventným koláčom. V kalendári sa ukrýva aj recept na delikátny jahodový dezert, ktorý sa stal favoritom skúšobnej kuchyne Dr.Oetker.

Kalendár Pečieme s láskou je možné si zakúpiť prostredníctvom e-shopu na http://www.oetker.sk v cene 3,29 EUR + poštovné a balné. Okrem toho na stránke nájdete celú ponuku výrobkov ako aj množstvo inšpirácií pre vaše pečenie.

Informácie o spoločnosti Dr.Oetker:
Spoločnosť Dr.Oetker je najvýznamnejším potravinárskym výrobcom prísad a zmesí na pečenie, dezertov a sladkých jedál v prášku, prípravkov na želírovanie a mrazenej pizze na Slovensku i  v Česku. Firma Dr.Oetker pôsobí na slovenskom trhu od roku 1991 a od roku 1993 vyrába vo výrobnej divízií v Boleráze výrobky určené predovšetkým na slovenský a český trh a v menšej miere na export. Filozofiou spoločnosti je „Kvalita je najlepší recept“ a to je zároveň cesta k  úspešnej tradícii na trhu. S počtom devätnásť tisíc zamestnancov po celom svete patrí Dr.Oetker k najväčším rodinným firmám s viac ako 100-ročnou tradíciou.

Pre ďalšie informácie kontaktujte:     
Zuzana Janove, Simona Mištíková
SEESAME Communication Experts
Tel.: 02/4342 2978
Fax: 02/4333 0003
mistikova@seesame.com
e-mail: janove@seesame.com

Ing. Jana Lindišová, Dr.Oetker s r.o.
Product Manager junior
Tel: +420 312 830 257
Fax: +420 312 830 218
e-mail: lindisova@oetker.cz

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.