Výklad roka 2011: Súťaž s náskokom vyhral výklad predajne s.Oliver

BRATISLAVA, 26. decembra 2011 (tlacovasprava.sk) – Predajne módnej značky s.Oliver získali s veľkým bodovým náskokom prvenstvo v súťaži časopisu Obchod Výklad roka 2011.

Výklad je jeden z najdôležitejších marketingových nástrojov, na základe ktorého sa zákazník rozhodne vstúpiť do predajne. Prvý ročník súťaže o Výklad roka 2011 zorganizoval časopis Obchod. Nadviazal na dávnejšiu tradíciu, keď najkrajšie výklady získavali rôzne ocenenia. Cieľom ojedinelej súťaže na Slovensku je vydvihnúť a zviditeľniť netradičné kreatívne riešenia. Do súťaže sa prihlásilo 22 výkladov maloobchodných prevádzok a reťazcov z celého Slovenska. Väčšina z nich boli prevažne značkové predajne s odevmi a značkovými doplnkami, ktoré sú súčasťou nadnárodných reťazcov.

Výklady s.Oliver zaujali kreatívnym konceptom a aktuálnosťou

Víťazný výklad značky s.Oliver bol vytvorený špecializovaným pracovníkom tímu. Témou bola aktuálna kampaň WOOL (vlna), ktorá prebiehala od augusta do konca októbra tohto roka.

„Kampaň bola zameraná predovšetkým na pleteniny a svetre. Tvorba výkladu evokovala vidiek a s témou kampane bola spojená použitím rekvizít, ako sú klbká vlny, ovce z polystyrénu alebo štylizované stromy. Celkový dojem doplnila fototapeta s motívom krajiny a pasúcich sa oviec alebo výrezom zo starého vidieckeho domu,“ povedala Monika Poláková, asistentka marketingovej koordinátorky s.Oliver pre Čechy a Slovensko.

Porota zložená z viacerých odborníkov z marketingu, obchodu, architektúry a zástupcov časopisu Obchod hodnotila výklady z viacerých hľadísk. Odborná redaktorka časopisu Obchod Anna Palfiová povedala: „Prihliadali sme predovšetkým kreativitu a ideu výkladu, ale aj použitie rekvizít, dizajn, aktuálnosť a spôsob vystavenia tovaru.“

Viac informácií o módnej značke s.Oliver vrátane prehľadu predajní nájdete na www.soliver.com a www.soliver.sk.

O spoločnosti s.Oliver Bernd Freier GmbH & Co. KG
Spoločnosť s.Oliver Bernd Freier GmbH & Co. KG, popredná módna a lifestylová firma, bola založená pred viac ako 40 rokmi Berndom Freierom, ktorý v roku 1969 v nemeckom meste Würzburg otvoril prvú maloobchodnú predajňu „Sir Oliver“ s rozlohou 25 m2. V Nemecku firma sídli dodnes, centrála s.Oliver sa nachádza v meste Rottendorf. V priebehu niekoľkých desiatok rokov sa spoločnosť stala jedným z popredných módnych výrobcov pôsobiacich nielen v Nemecku, ale aj v celej Európe.
Módna, predovšetkým však lifestylová značka s.Oliver pre ženy a mužov zahŕňa spolu 10 segementov a výrobných línií, vrátane línie s.Oliver Junior inšpirovanej deťmi, končiac prémiovou líniou s.Oliver Selection. Okrem vlastnej značky firma ponúka aj 11 lifestylových radov s produktami od licenčných partnerov. Na Slovensku sa predávajú produktové línie: QS by s.Oliver, odvážna a spontánna móda pre mladých, s.Oliver Casual, športovo-elegantná móda poskytujúca pri nosení vysoký komfort, doplnky s.Oliver Accessories a lína Selection, elegantná a zároveň pohodlná business móda.
Prostredníctvom 183 vlastných predajní, 312 partnerských prevádzok, 2 347 obchodov a 2 642 predajných plôch pôsobí firma v 30 krajinách sveta. Každoročne rastúci obrat firmy sa so 6 470 zamestnancami (z toho 4 670 v samotnom Nemecku) vyšplhal v rozmedzí rokov 2008 a 2009 na 1,16 miliárd eur. Od septembra 2006 značku s.Oliver mediálne podporovala takmer 2 roky speváčka Anastacia.

Pre ďalšie informácie, prosím, kontaktujte:
Pavla Pirklová
s.Oliver CZ, s.r.o.
Marketing Coordinator pro ČR a SR
Mobil:  +420 736 620 040
E-mail: pavla.pirklova@cz.soliver.com

Zuzana Révayová
Kharisma, s. r. o.
Account Manager
Mobil: +421 948 420 430
E-mail: revayova@kharisma.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.