Briliantový ples v Banskej Bystrici pomôže „deťom“ Patrika Hermana

BANSKÁ BYSTRICA? 28. decembra 2011 (tlacovasprava.sk) – Noc plná elegancie, drahých kameňov a pomoci tým, ktorí to naozaj potrebujú. Presne takýto motív bude mať banskobystrický Briliantový ples, ktorý svojím charitatívnym rozmerom pomôže týraným deťom, deťom zo sociálne odkázaných rodín, sirotám a polosirotám. Vďaka nemu sa budú môcť aspoň na chvíľu vymaniť z prostredia smútku, nedostatku a problémov, aby zabudli na smutné zážitky z tragických udalostí v rodine.

Patrik Herman

Briliantový ples bude moderovať Andrej Bičan a jeho súčasťou bude aj dražba diamantového prsteňa. Výťažok z dražby poputuje občianskemu združeniu Štvorlístok deťom, ktorého patrónom je moderátor Patrik Herman. Ten sa už dlhé roky venuje práve charitatívnej činnosti a aj vďaka nemu zažilo množstvo detí s pohnutým osudom veľa krásnych chvíľ.

Dražba šperku na Briliantovom plese by mala pomôcť ďalším takýmto deťom absolvovať letný tábor v Môťovej pri Zvolene. Samozrejmosťou plesu bude aj dobrovoľná zbierka, kde každý z prítomných bude môcť ľubovoľnou čiastkou prispieť Štvorlístku. „Nie každému osud doprial šťastné a harmonické detstvo. Sme nesmierne radi, že sa môžeme podieľať na tom, aby tieto deti s pohnutým osudom aspoň na chvíľu zabudli na svoje trápenie,“ povedala organizátorka plesu Eva Hricik.

Na plese sa predstavia páry z Tanečnej školy Jagermajster, finalisti Česko Slovensko má talent La Gioia s interpretáciami populárnych piesní v štýle belcanta, Orchester Gustava Broma – Big Band pod vedením Vladimíra Valoviča, ktorý sprevádzal tancujúce celebrity počas Let´s Dance či Starmania original. Aj oni sa tak chystajú podporiť dobrú vec, aby deti, ktorým osud príliš nedoprial, mali aspoň na chvíľu dôvod na úsmev.

Mgr. Dodo Mikláš
konateľ
ACCESS Production, s.r.o.
Rulandská 6, 902 01  Pezinok
http://www.accesspro.sk
0903 231321
0948 188889

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.