Koncert Havanizacion rozpálil Bratislavu, hrala a spievala aj Jopova manželka Glenda (FOTOGALÉRIA)

BRATISLAVA, 28. decembra 2011 (tlacovasprava.sk) – Kubánske rytmy roztancovali Bratislavu počas koncertu Havanizacion v bratislavskom Lofte. Len tri dni pred Vianocami si od malého syna Joshua prvý raz odskočila aj kubánska kráska Glenda Lopez, manželka slovenského producenta Jopa Poláčka. Čokoládová speváčka predviedla svoj talent, i očarujúce krivky len šesť týždňov po pôrode! Čo sa dialo na kubánskej party?

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Priestory bratislavského dizajnového klubu Loft sa húfne zapĺňali, keď ich rozozvučali prvé tóny temperamentných kubánskych rytmov. Pil sa kubánsky rum a miešalo sa Mojito. Akciou vyvrcholil úspešný dvojdňový hudobný workshop plný popredných tvárí jazzovej hudby.

Na pódiu so žiarivým úsmevom vystúpila Glenda Poláček, manželka slovenského producenta Jopa Poláčka. Len šesť týždňov po pôrode prvorodeného syna Joshua neboli v žiare reflektorov badať žiadne kilá navyše, len žiarivý úsmev a dokonalá postava! Prítomných ohúrila aj svojím talentom. Vedeli ste, že popri speve zručne hrá na flaute? Počas koncertu  jej na pódiu sekundovali rodičia, slávni kubánski hudobníci Bellita Expozito Pino a Miguel Miranda Lopez, a tiež slovenskí hudobníci Martin Valihora i Oskar Rózsa. Následná vynikajúca súhra Jopovej kubánskej svokry, známej pianistky, a talentovaných Slovákov rozprúdila prítomným krv v žilách.

Zábavu osviežila pulzujúca 3D prezentácia novovzniknutého luxusného pánskeho časopisu Exclusive a následne aj krst tohto prírastku na mediálnom trhu, ktorý moderoval Roman Juraško.  Patrón Václav Mika i moderátorka Erika Judínyová pokrstili čítanie pre pánov lahodným čírym mokom, ďalší krstný otec Jaro Slávik sa na akcii ukázal o málo minút neskôr. Než sa stihol pozdraviť s hosťami, už pózoval s krásnymi Slovenkami.

Medzi prítomnými sa objavil  režisér Nikita Slovák, politik Robo Beňo, manažér topmodelky Sklenaříkovej Miro Šimonovič, moderátor Peter Varinský i fotografka Zuzana Senášiová, ktorá nafotila titulku pánskeho časopisu s Erikou Judínyovou.

Kontakt pre médiá:
Kroupa Vladimir
Access Promotion, spol. s r.o.
http://www.accesspro.sk/
0915 75 75 74
vladi.kroupa@gmail.com

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.