Tipos žrebuje na Markíze, okrem stanice sú noví aj moderátori a vysielací čas (FOTOGALÉRIA)

BRATISLAVA, 4. januára 2012 (tlacovasprava.sk) – Moderátormi „tiposáckeho“ žrebovania sa od druhého januára stali známe tváre najsledovanejšej televíznej stanice na Slovensku TV Markíza, konkrétne Adriana Poláková, Roman Juraško, Dárius Richter a Barbora Rakovská.

Všetci štyria populárni moderátori si aspoň raz v živote skúsili šťastie v hre. Niektorí dokonca úspešne. „Na moju prvú stávku si pamätám veľmi dobre lebo som pri nej hneď aj vyhrala. Išlo síce o tipovanie dostihov ale potom som skúšala šťastie aj v číselných lotériách , hlavne ak boli vysoké jackpoty. Verím, že to raz určite vyjde,“ vysvetlila moderátorka Adriana Poláková.

Ako každý správny hráč, aj Dárius Richter má svoje šťastné číslo: „Neprezradím, ktoré to je, poviem, len že má bruško a je fakt dobré. Nemá nič spoločné s dátumami narodenia a podobne. Prišiel som k nemu tak zvláštne – pozorovaním. Všímal som si, ako sa vyvíjajú veci okolo mňa, na ktorom poschodí bývam, ktorou električkou chodím domov, aké číslo mala moja maturitná otázka …a to číslo tam jednoducho bolo!“.

Podobný spôsobom prišiel k „svojmu“ číslu aj Roman Juraško:  „Mám ich viac. Sú to také čísla, ktoré sa v mojom živote často opakujú, napríklad číslo 10. Býval som v dome s týmto číslom a na základnej a strednej škole som mal toto číslo v klasifikačnom zozname. A zároveň sa mi to číslo aj vizuálne páči.“

Štvrtá moderátorka Barbora Rakovská, pre ktorú moderovanie žrebovania znamená predovšetkým veľký televízny návrat, má zase svoju obľúbenú osmičku – „môj dátum narodenia má v sebe veľa osmičiek, takže hlavne preto“.

Od nových tvári, ale najmä od presunu do hlavného vysielacieho času najsledovanejšej televízie, si TIPOS sľubuje zvýšenie záujmu o svoje produkty. „V porovnaní s RTVS, kde sa žrebovania dosiaľ vysielali, bude môcť na televíznych staniciach Markíza a DOMA sledovať záznamy zo žrebovania a informácie o nich až štvornásobne viac divákov a tým aj viac hráčov,“ hovorí Rastislav Čépe, hovorca spoločnosti.

Žrebovanie populárnych hier LOTO, EUROMILIÓNY, JOKER, KENO 10 a LOTO 5 z 35 si môžu pozrieť diváci na televíznej stanici Markíza  denne od 20:00 hod.

Prehľad vysielania jednotlivých žrebovaní:
Pondelok: Keno 10, Markíza 20:00
Utorok: Keno 10, Markíza 20:00
Streda: Keno 10, LOTO,Joker, Markíza 20:00, TV DOMA 21:40
Štvrtok: Keno 10, Markíza 20:00
Piatok: Keno 10, Euromilióny, Markíza 20:00, TV Doma 21:50
Sobota: Keno 10, Markíza 20:00
Nedeľa: Keno 10, LOTO, Joker, Loto 5 z 35, Markíza 20:00, TV DOMA 22:00

Kontakt pre médiá:
Rastislav Čépe
hovorca / PR špecialista
TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s.
P.O. BOX 43
Brečtanová 1, 830 07 Bratislava 37
tel.: 00421 2 59 419 268
mobil: 00421 911 677 877
mail:cepe@tipos.sk
http://www.tipos.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.