Společnost ABS Jets rozšiřuje flotilu o nový letoun Phenom 300 (FOTOGALÉRIA)

PRAHA, 7. januára 2012 (tlacovasprava.sk) – Další rozšíření flotily letadel hlásí společnost ABS Jets, jeden z nejrychleji rostoucích operátorů business jetů na světě a významný hráč v regionu střední a východní Evropy. Nejnovější přírůstek Phenom 300 brazilského výrobce Embraer dorazil 5. 1. 2012 na pražské Letiště Ruzyně do jednoho z hangárů ABS Jets.

This slideshow requires JavaScript.

Novou akvizicí potvrzuje společnost ABS Jets svou dlouhodobou úlohu leadera a průkopníka soukromé letecké přepravy v regionu – jde totiž o vůbec první letoun typu Phenom v České republice a na Slovensku. Phenom 300 je důkazem zvýšené poptávky po našich službách v regionu střední a východní Evropy. Zároveň tím plníme i náš expanzivní plán, v němž jsme již dříve avizovali, že každým rokem budeme rozšiřovat flotilu“ přibližuje Vladimír Peták, generální ředitel ABS Jets.

Podle tvrzení odborníků skutečně v poslední době roste poptávka po privátní letecké přepravě jakožto alternativě k cestování business třídou u běžných aerolinek. Ceny jsou totiž díky konkurenčnímu boji a tlaku na snižování nákladů plně srovnatelné. Oproti „obyčejným“ letům ale nabízí cestování business jetem řadu výhod – flexibilní časy odletů a příletů, absolutní klid pro práci i ve vzduchu či doprovodný servis šitý doslova „na míru“.

Phenom 300: Kancelář v oblacích

Kompaktní proudový business jet Phenom 300 vyniká především spolehlivostí, houževnatostí a nízkými provozními náklady. Jeho velkým plusem je záruka na první 3 roky provozu poskytovaná výrobcem, kdy jsou náklady na údržbu prakticky nulové. „Model Phenom 300 brazilského výrobce Embraer patří podle prodejních výsledků mezi vůbec nejpoptávanější stroje ve své třídě,“ dodává Vladimír Peták.

Oblíbený je zejména pro velmi dobrý poměr cena – výkon. Pořizovací cena začínající na 8,5 mil. USD, kapacita až 9 cestujících a především průměrné náklady na 1 letovou hodinu okolo 1 400 eur dělají z Phenom 300 v očích korporátní klientely zajímavou alternativu ke klasickým letům s aerolinkami. Stejně oblíbený je i mezi jednotlivci, pro něž je důležité efektivní využití času – ať už jde o hvězdy showbusinessu, politiky či známé sportovce.

V luxusním interiéru s důrazem na komfort a ergonomii, vyvinutém ve spolupráci s BMW DesignWorks, může cestovat až 9 pasažérů a 2 členové posádky. Vysoká variabilita interiéru a několik různých možností uspořádání kabiny uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Samozřejmostí jsou polohovatelná křesla pro pasažéry, samostatné ovládání teploty v kabině a plně izolovaná toaleta. Dokonalý výhled pak zajišťují největší okna ve své třídě.

Výjimečný je také objem zavazadlového prostoru – zatímco konkurenční modely ve stejné třídě nabízejí zhruba 750 – 1 500 litrů, Phenom 300 bez problémů pojme až 2 237 litrů zavazadel. Cestovní rychlost stroje je 0,78 Mach s doletem 3 650 km, což z něj činí ideální volbu pro téměř pětihodinové lety.

Celá správa tu.

Pro více informací prosím kontaktujte:
Soňa Stejskalová
+420 733 788 734
marketing@absjets.com

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.