Snowboardistka Klaudia Medlová zahájila tento rok skvelým 4. miestom (FOTO)

PRAHA, 10. januára 2012 (tlacovasprava.sk) – Mladá talentovaná snowboardistka Klaudia Medlová, má za sebou prvý tohoročný veľký Big Air pretek pod krídlami TTR vo Švajčiarsku, označený ako „6 stars event“.Klaudia neostala nič dlžná svojej pozícii Majsterky Slovenska vo Freestyle snowboardingu a v medzinárodnej konkurencii skončila na skvelom 4. mieste, keď absolútne očarila rozhodcov z jej “signature“ trikom bs rodeom.

Klaudia Medlová, majsterka Slovenska vo freestyle snowboardingu

Klaudia Medlová je výnimočný talent ženského Freestyle snowboardingu svetových parametrov. Počas jej dvoch aktívnych pretekárskych sezón stála na stupni víťazov na mnohých medzinárodných podujatiach. Vo vlaňajšej sezóne stála desaťkrát aj na stupni najvyššom, ako napríklad na Novom Zélande, na kultovnom preteku s názvom Billabong Bro Down, zaradeného do svetovej série TTR pretekov.

Ako veľká slovenská olympijská nádej bola Klaudia Medlová od septembra 2010 zaradená do špeciálneho programu s názvom Centrum olympijskej prípravy, čo jej umožňuje sa snowboardingu venovať na profesionálnej úrovni. Vzhľadom k tomu, aký Klaudia je snowboardový talent a navyše pravdepodobne aj budúca olympionička, získala v minulom roku i svojho prvého sponzora, ktorým sa stala poisťovňa GENERALI SLOVENSKO.

Počas zimy táto nádejná talentovaná snowboardistka zavíta aj na Slovensko.  Predstaví sa v rámci jedinečného projektu „Keby niečo…“, ktorý  pripravila poisťovňa GENERALI SLOVENSKO s dvomi športovcami – Klaudiou Mendlovou a Dušanom Antalíkom. Viacej na http://www.kebynieco.sk

V sobotu 25. februára 2012 vyvrcholí stávka Klaudie a Dušana počas adrenalínového súboja v lyžiarskom stredisku v Donovaloch. BMX rider Dušan a snowboardistka Klaudia sa stretnú pri špeciálnom snehovom skoku. Budú súťažiť, ktorý z nich preskočí viac slovenských hokejistov poskladaných vedľa seba. Každý na svojom „náradí“, ale obaja na rovnakom povrchu. Bude to vzrušujúce predstavenie.

Kontakt pre média:
Martin Žabka
Manažer PR a komunikace
SPORT INVEST Marketing, a.s.
mobil: +420 734 281 065
e-mail: martin.zabka@sport-invest.cz

GENERALI SLOVENSKO pripravuje celý projekt netradičných stávok so športovou agentúrou SPORT INVEST Group, ktorá bola založená v roku 1998. V súčasnej dobe je dlhodobým stabilným partnerom viac ako troch stoviek športovcov a desiatok obchodných partnerov. SPORT INVEST je skupina spoločností s celosvetovou pôsobnosťou v oblasti športu, športového managementu a marketingu, sponzoringu a médií. SPORT INVEST zastupuje popredných českých futbalistov, hokejistov a športovcov aj individuálnych odvetví. Medzi klientov SPORT INVESTU patrí napr. Petr Čech, Martina Sáblíková, Tomáš Rolinek, Ondřej Synek, Tomáš Verner, Filip Jícha, Michal Kadlec, Zdeněk Štybar a stovky ďalších športovcov.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.