Morgan Freeman hľadá na Discovery Channel svoje druhé ja

BRATISLAVA, 10. januára 2012 (tlacovasprava.sk) – Paralelný vesmír môže existovať.  Odborníci na kozmológiu a kvantovú fyziku prišli s novými poznatkami, ktoré jeho existenciu naznačujú.  V tom prípade môže existovať aj paralelná realita, v ktorej každý z nás žije svoj druhý život.

Po svojom druhom JA pátra aj známy hollywoodsky herec Morgan Freeman.  V špeciálom dokumente televíznej stanice Discovery Channel „Zvedavosť:  Existuje paralelný vesmír?“  spoločne s týmom expertov  hľadá možné verzie nášho sveta a nás samých. „Už od detstva som bol fascinovaný vesmírom a tajomstvami, ktoré skrýva,“  hovorí držiteľ Oscara známy svojim nadšením pre záhady všetkého druhu a dodáva „Názory vedcov a fakty, s ktorými vás dokument Zvedavosť zoznámi, zmenia spôsob, akým sa pozeráte na svet okolo vás“.

Morgan Freeman v dokumente Zvedavosť: Existuje paralelný vesmír?

Odpovede na otázky týkajúce sa paralelného vesmíru prinesie špeciálny dokument „Zvedavosť: Existuje paralelný vesmír?“ v pondelok 16. Januára o 22.50 hod na televíznej stanici Discovery Channel.

O dokumente Zvedavosť

Ako by vypadal náš svet po príchode mimozemšťanov? Prečo je sex  zábava? Bude možné žiť večne? Dokumentárny seriál stanice Discovery Channel Zvedavosť prináša odpovede na zaujímavé otázky, ktoré občas napadnú každého z nás. Zvedavosť ponúka divákom dobrodružstvo pri ceste za poznaním, dáva im možnosť zúčastniť sa expedície za odhalením pravdy. Každá epizóda seriálu je zameraná na jednu zásadnú otázku. Každú epizódu sprevádza známa osobnosť, ktorá spoločne s divákmi pátra po pravde. Pri snahe nájsť uspokojivú odpoveď sa však vynárajú ďalšie otázky, na ktoré je treba odpovedať, a niektoré odpovede skutočne prekvapia.

Seriál Zvedavosť z dielne Discovery Channel sa stal veľkým diváckym hitom okamžite po svojej americkej premiére v auguste tohto roka. Na Slovensku a v Českej republike sa diváci po prvýkrát vydali hľadať odpovede so Samuelom L. Jacskonom 1. Novembra v epizóde Ako zanikne náš svet. V priebehu januára budú môcť diváci odhaliť spoločne s Maggie Gyllenhaal, prečo je sex príjemný, s Michelle Rodriguez zistiť, či sme pripravení na inváziu mimozemšťanov, a profesor Stephen W. Hawking bude hľadať odpoveď na otázku – stvoril Boh vesmír?  To všetko každý pondelok o 22:50na Discovery Channel.
http://www.discovery.com
Discovery Channel pre médiá: http://www.press.discovery.com
Fanpage Discovery Channel: http://cs-cz.facebook.com/DiscoveryChannelCS

O Discovery Channel
Discovery Channel sa venuje vysoko kvalitnej dokumentárnej tvorbe, ktorá informuje a baví divákov rozmanitosťou a bohatstvom nášho sveta. Program je k dispozícii v 210 krajinách sveta a ponúka atraktívnu kombináciu špičkovej produkcie a živej kinematografie naprieč žánrami, vrátane vedy a techniky, dobrodružstva a histórie. Discovery Channel prináša pohľad za oponu na ľudí, miesta a inštitúcie, ktoré formujú náš svet.

Pre viac informácií kontaktujte:
Michal Holčík
Ewing Slovensko
Tel.: +421 904 132 165
holcik@ewing.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.