Nikola Weiterová podstúpila plastickú operáciu, výsledok obdivoval aj otec Otto Weiter (FOTOGALÉRIA)

BRATISLAVA, 11. januára 2012 (tlacovasprava.sk) – Slovenská fitnesska a dcéra slovenského speváka Otta Weitera Nikola strávila začiatok roka na nemocničnom lôžku na istej klinike v Pezinku. Dôvodom bola operácia pŕs, ktorá by mala ambicióznej mladej športovkyni pomôcť v kariére. Napriek tomu, že sa v Európe objavili zdraviu škodlivé implantáty, nabrala odvahu a svoje telo zverila odborníčke, ktorá jej splnila sen o väčších ženských prednostiach.

Napriek tomu, že mnohé ženy majú po podobnej operácii dlhší čas bolesti a nedokážu plnohodnotne fungovať, Nikola patrí medzi tie, ktoré sa zotavili v rekordne rýchlom čase. Už po pár dňoch sa dokázala hýbať tak, ako niektoré ženy až po pár týždňoch od operácie. „Odhodlávala som sa asi rok a veľmi som sa toho bála. Aj keď som už ležala na operačnom stole, chcela som odtiaľ utiecť,“ smeje sa majsterka sveta a Európy v Bikini fitness. Týždeň po operácii však zistila, že jej obavy zo zákroku boli zbytočné. „Pani doktorka Ježovitová je absolútna špička a potvrdila to aj pri mne. Som rada, že už to mám za sebou a podstúpila by som to znova. Pre operáciu som sa rozhodla kvôli tomu, že pri mojej športovej kariére fitnessky mi to môže dosť pomôcť na svetových súťažiach. Aj reakcie môjho okolia sú len pozitívne,“ dodala Weiterová.

Asi najväčším fanúšikom Nikoly Weiterovej je jej otec, známy spevák Otto Weiter, ktorý operáciu svojej dcéry prežíval spolu s ňou. Navštívil ju na klinike hneď druhý deň po operácii a prišiel spolu s ňou aj na preväz, kedy svoje nové vnady videla prvýkrát naživo. I keď je Nikola stále veľmi mladá, od zákroku ju neodhováral. „Je to jej telo. A navyše, už je dospelá. Samozrejme, ako otec som sa tiež trochu obával, ako to dopadne, ale vidím, že obavy boli zbytočné. Nikolka je výsledkom nadšená. A keď je spokojná ona, som spokojný aj ja,“ okomentoval počínanie svojej dcéry Otto Weiter.

„Nikol mala pekné i prirodzené prsia, ktoré takmer dokonale ladili s postavou. No v čase, keď sa pripravuje na vrcholové súťaže, z tela sa jej odbúrava prakticky všetok tuk, čím esteticky utrpia, nastane ich pokles a zmenšenie. Implantáty boli volené špeciálne k jej postave, tak, aby sa nestratila ladnosť šije, vynikol driek a  aby prsia boli primerané postave ako veľkosťou ,tak aj tvarom. Samozrejme, pri výbere implantátov bola dôležitá aj Nikolina subjektívna mienka,“ dodala plastická chirurgička Helena Ježovitová.

Mgr. Dodo Mikláš
konateľ
ACCESS Production, s.r.o.
Rulandská 6, 902 01  Pezinok
http://www.accesspro.sk
0903 231321
0948 188889

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.