Jedinečná káva Ebenica pre mamičky a kardiakov sa už predáva v lekárňach

BRATISLAVA, 18.januára 2012 (tlacovasprava.sk) – Predávať kávu v lekárňach? Pred rokom sa to mnohým mohlo zdať ako nerealizovateľný nápad. Dnes je však už bežné nájsť prémiovú odrodovú kávu najvyššej kvality v lekárňach na celom Slovensku. EBENICA je značka, ktorá na slovenský trh priniesla dva jedinečné druhy bezkofeínovej kávy. EBENICA MAMMIEEBENICA CARDIAC získali certifikáty, ktoré umožňujú ich distribúciu v lekárňach.

Väčšina z nás si každodenne vychutnáva šálku svojej obľúbenej kávy. Pre niektorých ľudí však kofeín môže znamenať problém. Azda dve najväčšie skupiny ľudí, ktorým lekári kofeín neodporúčajú, sú tehotné ženy resp. dojčiace mamičky a ľudia ktorí majú problém s krvným tlakom. Aj pre nich však existuje alternatíva, ktorou je podľa mnohých štúdií bezkofeínová káva.

Fotogaléria:

„Tešíme sa z toho, že naša spoločnosť priniesla pre gurmánov a milovníkov skutočne kvalitnej kávy alternatívu vo forme bezkofeínovej prémiovej odrodovej kávy značky EBENICA. Bezkofeínová káva EBENICA je šetrne zbavené kofeínu výhradne pomocou prírodných látok“ povedal Marek Fajčík, zakladateľ značky a riaditeľ spoločnosti elicsire s.r.o.

Pre tehotné ženy a dojčiace mamičky prináša EBENICA MAMMIE možnosť dopriať si špeciálnu kávu z najkvalitnejších kávových zŕn z Južnej Ameriky. Najvyššiu kvalitu a zdravotnú nezávadnosť pre mamičky potvrdili dve nezávislé laboratóriá*. EBENICA MAMMIE je tak jedinečnou a bezpečnou voľbou pre tehotné ženy a dojčiace mamičky.

Druhou špeciálnou kávou dostupnou v lekárňach je EBENICA CARDIAC. Tá je určená pre skupinu ľudí, ktorí majú problém s krvným tlakom. Jej zloženie je špeciálne prispôsobené požiadavkám konzumentov tejto skupiny. Káva CARDIAC obsahuje okrem najkvalitnejšej kávy z Južnej Ameriky aj vysoko kvalitné odrody z Afriky. EBENICA CARDIAC podstúpila taktiež laboratórne testy a získala certifikáty od dvoch nezávislých laboratórií*.

EBENICU MAMMIE aj EBENICU CARDIAC si milovníci kvalitnej kávy môžu kúpiť v lekárňach na celom území Slovenska. Obidva druhy sú dostupné vo forme zrnkovej a mletej kávy. Viac informácií o našich kávach, ako aj eshop nájdete na www.ebenica.com alebo na http://www.facebook.com/EBENICA

Viac o káve Ebenica aj tu: Slovenská káva Ebenica: Prvá naša káva v Googli, prvá so “zlatou” medailou, prvá v Top 10 Európy! (FOTO)

Doplňujúce informácie:

EBENICA – Dáma medzi kávami.

Káva EBENICA patrí do najvyššieho stupňa medzinárodnej škály kvality káv označovanej ako „prémiová odrodová káva“ (ang. Premium gourmet/specialty coffee). Káva EBENICA pochádza z najlepších kávových plantáží Južnej, Latinskej Ameriky a Afriky, kde sú zrná ručne zberané. Následne je EBENICA spracovaná kvalitnými, tradičnými metódami a na záver upražená majstrom pražiarom. Samotná výroba má charakter ručnej manufaktúry, ktorá zabezpečuje najvyššiu kvalitatívnu úroveň kávy EBENICA.
EBENICA ponúka všetkým gurmánom päť rôznych chuťových variácií. Tri v kofeínovej a dve v bezkofeínovej káve. V bezkofeínovej káve sú to EBENICA MAMMIE a EBENICA CARDIAC. V kofeínových počnúc jemnou a chuťovo čistou kávou EBENICA PIANO, cez mimoriadne vyváženú, sladko-vínnu chuť kávy EBENICA HARMONELLE až po intenzívnu, tabakovo-zemitú EBENICA INTENSIVO.

EBENICA bola v roku 2011 finalistom súťaže Národná cena za dizajn v kategórii Produktový dizajn!

*Ekologické laboratóriá, Spišská Nová Ves a Institut pro testování a certifikaci, Zlín

Kontakt pre médiá:
Roman Krajniak
Partner
Spiralis s.r.o.
Astrova 2/A, 821 01 Bratislava, Slovakia
Mobile: +421 915 988 888
http://www.spiralis.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.