Playmate Andrea Járová krstnou mamou elektronického kasína Cezar Club (FOTOGALÉRIA)

BRATISLAVA, 30. januára 2012 (tlacovasprava.sk) – Prišli, videli, zvíťazili! Presne v duchu hesla veľkého Gaia Júlia Cézara sa posledný januárový piatok bavili hostia na veľkolepom otvorení nového elektronického kasína Cezar Club v centre Bratislavy. Odkaz starorímskeho velikána ovládol dobový interiér i hry plné zábavy, hudby a krásnych žien, ktorým kraľovala krstná mama večera Andrea Járová.
Práve menom veľkého rímskeho vládcu sa inšpirovala spoločnosť Top Game, aby svoju ôsmu prevádzku pomenovala po sebavedomom panovníkovi.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

„Treba byť iní a nás napadla myšlienka tematického kasína, v ktorom je aj kabaret, aby sa ľudia zabavili,“ prezradil majiteľ Róbert Vystavil, ktorého spoločnosť Top Game pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 18 rokov a bratislavská prevádzka je ôsmou v poradí.

Nové elektronické kasíno v srdci Bratislavy sa pýši nádhernými priestormi s atmosférou starovekého Ríma, v ktorých milovníci hazardu a napätia nájdu dve poschodia plné moderných výherných prístrojov i veľkú elektronickú ruletu. Všetko pod nenápadným dohľadom samotného Cézara, ktorý vládne priestrannému interiéru. „Je to tu krásne ako v Las Vegas. Som strašne rada, že som krstnou mamou,“ neskrývala nadšenie krstná mama svätostánku Andrea Járová, ktorá na seba prezradila, že bežne sa riskovaniu radšej vyhýba. Kráska však povestné šťastie v hre určite má, veď priznala, že raz v kasíne poradila kamarátovi číslo i farbu stávky a jej tip priniesol výhru.

Na slávnostnom otvorení v duchu starovekého Ríma sa hostia zabávali pri strhujúcej šou akrobatického dua Vertigo, Tanci pre Cézara v podaní tanečnej skupiny X-Motion, hudobnej šou G-Strinx, zaspievala Veronika Klačanská i talentovaná Ivanna Bagová, pôvodom z Ukrajiny, no s očarujúcim hlasom, o ktorom sa Slovensko ešte veľa dozvie. Polnočná tombola i turnaj o výhry v hodnote 1750 eur prominentným hosťom rozprúdili adrenalín v žilách a zábava pokračovala až do neskorých hodín.

Access Promotion, spol. s r.o.
Kroupa Vladimír
http://www.accesspro.sk/
0915 75 75 74

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.