Podnikatelia a živnostníci volajú s O2 v rámci 55€ stropu do všetkých sietí v EÚ

BRATISLAVA, 30. januára 2012 (tlacovasprava.sk) – O2 od 1. februára prináša ďalšiu novinku určenú pre firmy a živnostníkov. Program O2 Moja Firma umožňuje v rámci cenového stropu 55€ volania do všetkých sietí v krajinách Európskej únie. Nové výhodné volania v rámci EÚ budú novým aj existujúcim užívateľom programu aktivované automaticky.

Telefonovanie do všetkých sietí na Slovensku a do všetkých krajín Európskej únie za slovenské ceny je už pre živnostníkov a podnikateľov realitou. Navyše, aj pri volaniach do všetkých krajín EÚ sa im automaticky znižuje cena minúty podľa prevolaného počtu. Môžu tak volať za menej ako 8 centov za minútu. Zároveň sa uplatňuje aj platobný strop, vďaka ktorému užívatelia programu O2 Moja Firma za volania nielen na Slovensko, ale aj do krajín Európskej únie už nezaplatia viac ako 55€ mesačne,“ uviedol René Parák, riaditeľ komunikácie spoločnosti Telefónica Slovakia. Jednotná cena sa týka aj odosielania SMS správ, teda 0,06€/SMS.

Príloha:

*Krajiny prvej a druhej zóny podľa cenníka:
Rakúsko, Belgicko, Bulharsko, Cyprus, Česká republika, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Nemecko, Grécko, Maďarsko, Írsko, Taliansko, Lotyšsko, Litva, Luxembursko, Malta, Holandsko, Poľsko, Portugalsko, Rumunsko, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Švédsko, Veľká Británia, Island, Nórsko a Lichtenštajnsko

Všetky tlačové správy spoločnosti Telefónica Slovakia je možné nájsť na našej webstránke: http://www.o2.sk. Informácie sú k dispozícii aj na  http://www.facebook.com/O2Slovakia a http://twitter.com/#!/o2_Slovakia.

Telefónica Slovakia, s.r.o. – kontakty
MARTINA JAMRICHOVÁ
Spokesperson
Telefónica Slovakia, s.r.o.
martina.jamrichova@o2.com
m +421 949 020 903

JÁN KALAFUT
Consultant
AMI Communications Slovakia, spol. s r.o.
jan.kalafut@amic.sk
m +421 948 884 786

O spoločnosti Telefónica Slovakia, s.r.o.
Telefónica Slovakia vstúpila na slovenský trh mobilných operátorov rozhodnutím výberovej komisie Telekomunikačného úradu SR zo dňa 25.8.2006. Licencia zahŕňa práva na používanie frekvencií GSM 900 MHz, GSM 1800 MHz, UMTS a 28/29 GHz po dobu 20 rokov na účely poskytovania telekomunikačných služieb v Slovenskej republike. Spoločnosť spustila svoju  komerčnú prevádzku 2.2.2007. Spoločnosť postupne predstavuje ponuku pre celé spektrum zákazníckych segmentov. V rámci medzinárodnej skupiny Telefónica patrí Telefónica Slovakia k skupine Telefónica Europe.

O spoločnosti Telefónica Europe
Spoločnosť Telefónica Europe je obchodnou divíziou spoločnosti Telefónica zahŕňajúca prevádzky mobilných, pevných a DSL sietí vo Veľkej Británii, Írsku, Nemecku, Českej republike a na Slovensku. Všetci títo operátori sa prezentujú spotrebiteľom pod značkou „O2“. Spoločnosť Telefónica Europe je tiež vlastníkom 50% podielu v spoločných podnikoch Tesco Mobile vo Veľkej Británii a Írsku a Tchibo Mobilfunk v Nemecku. Spoločnosť Telefónica Europe sídli v Slough vo Veľkej Británii a má približne 54 miliónov zákazníkov služieb mobilných a pevných sietí.

O spoločnosti Telefónica S.A.
Telefónica je z hľadiska trhovej kapitalizácie jednou z najväčších telekomunikačných firiem na svete. Svoje obchodné aktivity zameriava predovšetkým na trhy pevnej a mobilnej telefónie, pričom za kľúčový nástroj pre rozvoj oboch považuje širokopásmové pripojenie.
Spoločnosť vo významnom rozsahu pôsobí v 23 krajinách a má viac ako 212 miliónov zákazníkov.
Všetky akcie spoločnosti Telefónica sú kótované na burze, pričom sa o ne delí viac ako 1,5 milióna priamych akcionárov. Základný kapitál je v súčasnosti rozdelený medzi 4 921 130 397 kmeňových akcií obchodovaných na španielskej burze (Madrid, Barcelona, Bilbao a Valencia) a na burzách v Londýne, Paríži, Frankfurte, Tokiu, New Yorku, Lime, Buenos Aires a São Paule.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.