Pozrite si, kto vyhral v súťaži reťazca Lidl “Nakúpte v Lidli. Odíďte v Audi”

BRATISLAVA, 30. januára 2012 (tlacovasprava.sk) – Traja zákazníci spoločnosti Lidl už jazdia v nových automobiloch Audi A1. Hlavnú cenu si prevzali pani Daniela Pistová z Handlovej, pani Ľubica Matheová z Kráľovej pri Senci a pán Jozef Molnár z Michaloviec. Celkovo o 3 vozidlá Audi bojovalo viac ako 120 tisíc registračných kódov z účteniek.

Súťaž bola veľmi úspešná. Do súťaže o 3 nové automobily a 100 poukážok na nákup sa zapojili tisícky zákazníkov. Veľmi nás potešil taký veľký záujem a sme radi, že sme mohli urobiť veľkú radosť viac ako stovke z nich,“ povedala tlačová hovorkyňa spoločnosti Lidl Jana Čupková.

Hlavné ceny odovzdalo výhercom vedenie spoločnosti Lidl. Noví majitelia týchto štvorkolesových tátošov netajili spokojnosť „veľmi nás to prekvapilo a samozrejme potešilo, že sa šťastie usmialo práve na nás,“ zhodli sa výhercovia.

V súťaži Nakúpte v Lidli. Odíďte v Audi bojovalo o 3 vozidlá Audi viac ako 120 tisíc registračných kódov z účteniek.

Okrem troch novučičkých Audi A1 vyžrebovala spoločnosť Lidl vo vianočnej súťaži aj 100 majiteľov 100 eurových poukážok. Kompletný zoznam víťazov nájdete na našej webovej stránke http://www.lidl.sk.

Súťaž „Nakúpte v Lidli. Odíďte v Audi.“ sa začala v sieti 119. predajní Lidl v pondelok 28. novembra 2011. Počas 4 týždňov sa mohli zákazníci zapojiť do súťaže o 103 cien a to buď prostredníctvom sms alebo registrácie na internete. Stačilo zaslať 24 miestny kód z účtenky, z nákupu za minimálne 15 eur.

Kontakt pre médiá:
Jana Čupková
PR a Tlačová hovorkyňa spoločnosti Lidl
Tel: +421 258 279 222
Mobil: +421 911 710 013
email: jana.cupkova@lidl.sk

2 comments

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.