Agentúra Media In sa od februára 2012 stáva komunikačným partnerom značky Liptov

BRATISLAVA, 7. februára 2012 (tlacovasprava.sk) – PR agentúra Media In sa od februára 2012 stáva komunikačným partnerom značky Liptov, jeden z lídrov na slovenskom syrárskom trhu, so širokým portfóliom slovenských syrových špecialít čisto prírodného charakteru a vysokej kvality.

Úlohou agentúry bude poskytovať komplexné marketingové poradenstvo a služby v oblasti PR komunikácie pre značku Liptov a zároveň komunikačne podporiť projekt Zelený Liptov, zameraný na trvalo udržateľný rozvoj.

PR agentúra Media In sa od februára 2012 stáva komunikačným partnerom značky Liptov

Prostredníctvom agentúry bude značka Liptov, ktorá sa vyznačuje svojim putom k prírode a je založená na tradíciách syrárskych majstrov, informovať širokú verejnosť, svojich obchodných partnerov o kampaniach, súťažiach, aktivitách a ponuke portfólia produktov.

Liptov je jednou z kľúčových značiek na slovenskom syrárskom trhu. Široké portfólio značky Liptov zahŕňajú kvalitné prírodné a parené syry, bryndzu a maslo. Všetky produkty značky Liptov sú bez konzervačných látok, či iných umelých prísad. Navyše mlieko z horských a podhorských oblastí Slovenska, ktoré sa používa na ich výrobu, dodáva výrobkom Liptov ich jedinečnú chuť a vysokú kvalitu.

„Rok 2012 je pre značku Liptov dôležitým míľnikom. Jednou z priorít pre tento rok sa stáva projekt trvalo udržateľného rozvoja s názvom Zelený Liptov. Sloganom a úlohami, ktoré sú srdcom projektu Zelený Liptov je – Dávať našim spotrebiteľom to najlepšie z regiónu Liptov a zároveň chrániť všetko dobré, čo nám tento región zanechal vo svojom dedičstve. Zelený Liptov nie je obyčajný projekt, je to vízia a poslanie našej spoločnosti,“ uviedla Kristína Slaninková, Brand manažérka Liptov.

O spoločnosti Media In:

Media In, reprezentant Cohn & Wolfe – medzinárodná sieť PR agentúr pre vzťahy s verejnosťou, na Slovensku sa venuje tvorbe, budovaniu a ochrane svetovo najrozšírenejších značiek a zameriava sa na tvorbu spotrebiteľskej značky, marketing spoločností a komunikáciu v oblasti udržateľnosti rozvoja.
Media In pôsobí na slovenskom trhu marketingovej komunikácie a public relations od roku 1993 a jej hlavné aktivity sú zamerané na oblasti: firemná komunikácia a strategické marketingové plánovanie, media relations, interná komunikácia, spotrebiteľský marketing, krízový management, CSR a filantropia.

Kontakty:
Katarína Hozáková
Groupe BONGRAIN
Brand manažérka Liptov
mobil: 0902 965 185
e-mail: katarina.hozakova@bongrain.sk

Kristína Slaninková
Groupe BONGRAIN
Brand manažérka Liptov
mobil: 0903 616 658
e-mail: kristina.slaninkova@bongrain.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.