V Piešťanoch otvoria 14. februára na Valentína Most zaľúbených, príde aj Podzámska s Chrenom

PIEŠŤANY, BRATISLAVA, 8. februára 2012 (tlacovsrpava.sk) – Myšlienka Mostu zaľúbených vznikla ako mnoho dobrých vecí v Číne, kde je tradícia “zamykať zamilované duše” spolu. Mosty lásky sú dnes veľmi populárne najmä v Európe. V metropolách naprieč celým kontinentom vidieť stovky zámkov na takýchto mostoch zaľúbených.

Jeden z takýchto mostov budú zámky zamilovaných zdobiť aj na Slovensku. Piešťany sa týmto skvostom môžu pochváliť už vo februári. Oficiálne otvorenie sa uskutoční práve na deň zamilovaných – 14. februára o 14.00 hod.Svoju lásku tak príde spečatiť mnoho zaľúbencov – bez ohľadu na vek a v deň otvorenia prídu aj známe slovenské dvojice – Zuzana Haasová a Nikol Weiterová s priateľom a tiež Elena Podzámska s Matejom Chrenom.

Most zaľúbených v Piešťanoch

„Veľmi nás teší, že sa takýto veľký projekt podarilo zrealizovať práve v našom meste a už na sv. Valentína si sem zaľúbenci z celého Slovenska môžu prísť zamknúť svoj zámok na znak svojej lásky,“ povedal primátor mesta Piešťany Remo Cicutto. „Zámky, ako aj ich maľovanie bude prebiehať v kaviarni Caffe Eden – hneď veľa mosta, ktorý sa nachádza na začiatku pešej zóny v smere od kúpeľného ostrova v Piešťanoch. Samozrejme, je tu možnosť priniesť si aj svoj vlastný zámok,“ dodáva Drahomíra Moretová zo sekretariátu primátora mesta Piešťany.

Za touto krásnou myšlienkou stojí internetová jednotka Azet.sk, ktorá je aj prevádzkovateľom sociálnej siete Pokec.sk. „Tento projekt považujeme za vec ktorá by mala byť dlhodobou turistickou atrakciou. A právom patrí k Azetu a k našej značke Pokec, na ktorom sa zoznamuje asi najviac Slovákov a vzniká veľa pekných vzťahov a lások,“ hovorí marketingový riaditeľ Azet.sk Jindřich Staněk.

O Azet.sk

Skupina Azet Group (Azet.sk + Ringier Axel Springer + CPress Media) je jednotkou v dennej a mesačnej návštevnosti slovenského internetu. V pracovných dňoch služby portálu využije v priemere takmer 550 000 reálnych návštevníkov, mesačne viac ako 1 900 000 návštevníkov2. Azet.sk využije každý mesiac až 80% internetových používateľov zo Slovenska.
Ďalšie informácie a kontakt: Mária Cacáková, tel.: +421 911 104 557, e-mail: cacakova@firma.azet.sk

Zdroj: AIM Monitor/GemiusExplorer priemerné denné dáta, reálni používatelia (RU), október 2011
2 Zdroj: AIM Monitor/GemiusExplorer mesačná návštevnosť, reálni používatelia (RU), október 2011

Mgr. Mária Cacáková
marketing and PR manager
Azet.sk, a.s.
Röntgenová 28, 851 01 Bratislava
e-mail: cacakova@firma.azet.sk
tel.: 0911 104 557, +421 2 6929 8296
fax: +421 2 6929 8299
http://www.azet.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.