Azet otvoril Most zaľúbených v Piešťanoch, nechýbala Haasová, Weiterová, Podzámska či Chren (FOTOGALÉRIA)

PIEŠŤANY, 16. februára 2012 (tlacovasprava.sk) – Mesto Piešťany horelo v utorok 14.2. láskou. Na sv. Valentína oficiálne otvorili Most zaľúbených na Slovensku. Zámok na znak svojej lásky si uzamkli aj známe slovenské osobnosti.

Aj napriek zimnému obdobiu pritiahla táto krásna myšlienka do Piešťan veľa zaľúbených párov. Medzi nimi aj známe osobnosti, ktoré so svojimi partnermi slávnostne prestrihli ružovú stuhu a otvorili tento Most lásky. Zuzka Haasová a Nikol Weiterová s partnermi a tiež Elena Podzámska s Matejom Chrenom si tak uzamkli zámok na znak spečatenia svojej lásky. Na moste tak visia ich vlastné zámky aj s iniciálkami.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Zámok si pri slávnostnom otvorení uzamklo aj 30 zamilovaných párov, ktorí svoj zámok vyhrali v súťaži na http://www.diva.sk. Okrem iného získali aj nádherný šperk a posedenie pri sladkom menu hneď vedľa Mostu zaľúbených. Medzi výhercami boli aj manželské páry, čo prehlbuje podstatu tejto myšlienky. Most je od tejto chvíle k dispozícii nielen pre všetky mladé zaľúbené dvojice, ale pre všetkých, ktorí v sebe nosia lásku.

Najviac nových známostí a lások vzniká práve na Pokeci a preto sme radi, že sme mohli zaľúbeným párom vytvoriť miesto, kde môžu prísť kedykoľvek spečatiť a potvrdiť si svoju lásku,“ hovorí marketingový riaditeľ Azet.sk Jindřich Staněk, ako zakladateľ tejto myšlienky na Slovensku. Za týmto projektom stojí internetová jednotka Azet.sk, ktorá je aj prevádzkovateľom sociálnej siete Pokec.sk. „Sme veľmi radi, že Most zaľúbených je práve v meste Piešťany, kde prichádza veľa turistov a zároveň v meste, ktoré nám vyšlo partnersky veľmi v ústrety a aktívne pristupovalo k budovaniu a prípravám celého projektu,“ dodáva Staněk.

Ak si chcete aj vy uzamknúť svoj zámok na Moste zaľúbených, môžete tak urobiť už od tejto chvíle a počas celého roka. Prineste si svoj vlastný zámok alebo si ho môžete zakúpiť v Caffe Eden – hneď vedľa Mostu zaľúbených.

O Azet.sk

Skupina Azet Group (Azet.sk + Ringier Axel Springer + CPress Media) je jednotkou v dennej a mesačnej návštevnosti slovenského internetu. V pracovných dňoch služby portálu využije v priemere takmer 550 000 reálnych návštevníkov, mesačne viac ako 1 900 000 návštevníkov2. Azet.sk využije každý mesiac až 80% internetových používateľov zo Slovenska.

Zdroj: AIM Monitor/GemiusExplorer priemerné denné dáta, reálni používatelia (RU), október 2011
2 Zdroj: AIM Monitor/GemiusExplorer mesačná návštevnosť, reálni používatelia (RU), október 2011

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.