Pozrite si zostavu užšieho finále Miss Universe 2012 a priebeh kastingov (FOTOGALÉRIA)

BRATISLAVA, 4. marca 2012 (tlacovasprava.sk) – Nádherné Slovenky od Tatier až k Dunaju zaplavili tohtoročné kastingy Miss Universe Slovenskej Republiky a ako každý rok, aj tento raz sa potvrdilo, že krásnych dievčat je v našej krajine neúrekom. Výberové kolá pod taktovkou ostrieľanej modelky a organizátorky súťaže Silvie Lakatošovej začali na východe a vyvrcholili v hlavnom meste prvú marcovú sobotu. Aké dievčatá tmavovlasá Silvia Lakatošová vybrala?

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Aj tento rok zavítalo na prestížne kastingy súťaže Miss Universe Slovenskej Republiky 2012 množstvo krásnych dievčat. Do bratislavského hotela Double Tree by Hilton ich prilákal aj fakt, že výškové obmedzenie v súťaži bolo zrušené. Dievčatá si zobrali k srdcu užitočné rady Silvie Lakatošovej a predviedli sa s očarujúcim úsmevom a pozitívnou energiou. „Dôležitý pri predstavovaní bol úsmev, sebavedomý prejav, aj jasné predstavy o životnom smerovaní uchádzačiek,“ vymenovala niektoré zo šancí na úspech v 14. ročníku súťaže organizátorka Silvia Lakatošová, ktorú v rámci bratislavskej poroty podporili aj úradujúca Miss Universe Dagmar Kolesárová i Miss Universe 2010 Anna Amenová.

Jej produkčný tím mal náročnú úlohu pri posudzovaní zaujímavých typov dievčat vo výberových kolách v Prešove a Košiciach, kde sa kolotoč kastingov začal posledný februárový pondelok. Mladé krásky využili šancu na úspech v utorok vo Zvolene a Banskej Bystrici, v stredu v Žiline a Trenčíne, vo štvrtok v Nitre a Trnave a záver kastingových kôl patril 3. marca Bratislave.  „V Bratislave sme vyberali z viac ako 300 dievčat, ktoré postúpili v jednotlivých mestách alebo prišli priamo na bratislavský kasting. Celkovo prišlo tento rok približne tisíc kandidátok na titul Miss Universe 2012,“ zhodnotila priebeh výberov riaditeľka súťaže Silvia Lakatošová a dodala: „Dievčatá sú z roka na rok lepšie pripravené. Do užšieho finále preto postúpila dvadsiatka dievčat, z ktorých postupne na prvom sústredení už nabudúci týždeň v hoteli Holiday Inn v Trnave vyberieme samotnú finálovú dvanástku.“

Náročný maratón výberov objavil nové slovenské krásavice, z ktorých dvanásť najlepších zabojuje o zisk prestížnej korunky v celoslovenskom finále. Úradujúca Miss Universe Slovenskej Republiky Dagmar Kolesárová spozná svoju nástupkyňu v národnom kole súťaže 25. mája. Dôležitou povinnosťou pre absolútnu víťazku bude reprezentácia krajiny na medzinárodnom finále v Nassau na Bahamách.

„Celosvetové finále Miss Universe sa tento rok uskutoční na Bahamách v Karibiku pod taktovkou americkej televízie NBC,“ spresnila Lakatošová, ktorá považuje kastingy i súťaž Miss Universe za vynikajúcu skúsenosť pre všetky ambiciózne mladé dievčatá.

Dvadsiatka pre užšie finále Miss Universe 2012:

Katarín Kalužová (17) Senec
Alexandra Klimeková (23) Pezinok
Diana Dianová (21) Dubnica n/Váhom
Natália Horná (19) Nováky
Simona Kurčinová (18) Babín
Monika Vargová (22) Nové Zámky
Barbora Blašková (17) Zvolen
Magdaléna Senešová (18) Kriváň
Jana Lombartová (23) Svidník
Nikola Kurajská (20) Žilina
Silvia Sliviaková (19) Žilina
Veronika Belešová (21) Žilina
Martina Grešová (25) Humenné
Petra Tonhauserová (22) Žarnovica
Ľubica Štepánová (24) Prievidza
Laura Pikusová (20) Veľké Orvište
Anna Šimeková (21) Bratislava
Soňa Kiszlingová (21) Bratislava
Natália Urbanová (26) Nitra
Simona Klegová (21) Nitra

Konečná výsledky Muss Universe Slovenskej republiky 2012 nájdete tu.

 

Kontakt pre médiá:
Access Promotion
Kroupa Vladimir
http://www.accesspro.sk/
0915 75 75 74

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.