Puškár (PAS) poskytol polícii a hnutiu 99 % informácie o podstrčených falošných podpisoch pri registrácii strany (FOTODOKUMENTÁCIA)

BRATISLAVA, 4. marca 2012 (tlacovasprava.sk) – V čase získavania podpory vo forme podpisov občanov ktorí súhlasia so založením strany PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ nás kontaktoval prostredníctvom pána Jána Molnára nášho sympatizanta neznámy človek, predstavil sa ako JUDr. Poljovka. Tento nám predstavil pána Kršáka títo nám ponúkli, že nám dobrovoľne pomôžu získať podpisy potrebné na registráciu politického subjektu. Odôvodnili to, že sa im páčia ciele strany PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ. Neskôr nám priniesol Poljovka asi 1700 podpisov. Informoval nás, že podobným spôsobom získaval podpisy pri politickú stranu AZEN a iné politické subjekty a petície.

Po mojich osobných skúsenostiach s políciou a justíciou som však zakomponoval do získavania súhlasu kontrolné mechanizmy, ktoré nám hneď indikovali, že tu bude problém, pretože som predpokladal, že niečo podobné nám budú chcieť urobiť. Začali sme telefonicky kontaktovať ľudí z týchto zoznamov tak ako sme preverili všetkých ktorých sme nezbierali osobne. Po kontrole sme zistili, že podpisové hárky, ktoré nám priniesol, nie sú v poriadku.

Ihneď sme uvedené skutočnosti oznámili Polícii SR, kde sme presne uviedli okolnosti, mená, telefónne čísla, poskytli záznam z kamery keďže Poljovka bol na tomto videozázname.

Polícia nám iba oznámila, že uvedený zoznam ľudí je falošný a nachádzajú sa tam čísla OP také ktoré sú už vyradené z evidencie, a teda ku ktorým má prístup iba štátny orgán! O to viac sme sa zhrozili, keď vyšetrovanie bolo zamietnuté pod koberec a nikto nebol potrestaný. Je nám jasné, že sa tu jedná a prácu skorumpovaných orgánov s odobrením z najvyšších miest.

Z uvedených skutočností vyplýva, že na Slovensku pôsobí prinajmenšom jeden človek (no vskutočnosti ide pravdepodobne o organizovanú skupinu osôb), ktorá novo vznikajúcim stranám ponúka falošné podpisy potrebné na registráciu pod zámienkou, že im chce nezištne pomôcť. Keď politická strana začne mať úspech tak ju takto zdiskreditujú. My sme našťastie tomuto predišli.

Polícia v tejto veci začala trestné stíhanie ešte 16.8.2011 aj to až po viacerých urgenciách!
Tieto informácie sme poskytli polícii, médiám a teraz aj predstaviteľom hnutia 99% – občiansky hlas, pretože na základe vlastnej skúsenosti sme presvedčení, že aj oni tak ako aj ďalšie novovzniknuté strany sa mohli stať obeťami podobného podvodného konania. Práve preto že sme toto predpokladali, keďže spis ako je Gorila a iné poznáme a vieme aké svinstvá sa na Slovensku v politike dejú, sme my osobne preverovali všetky podpisy telefonicky a sami sme vyradili niekoľko tisíciek podpisov. Tie preverené sme zviazali notárskou uzáverou a všetky sme prescanovali a nechali uvedené potvrdiť u notára, ako jediná strana sme všetky podpisy prepísali aby boli riadne čitateľné a spolu so zviazanými originálmi predložili na registráciu.

Vyslovujeme vážne podozrenie, že na Slovensku pôsobia agenti skrytých záujmov politických goríl, ktoré si neželajú aby tu vznikali nové, čestné a neskorumpované politické strany schopné presadiť tak potrebnú zmenu.

Celá správa tu.

Peter Puškár
predseda strany
PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ
predseda@pravoaspravodlivost.sk
http://www.pravoaspravodlivost.sk
0905 39 39 39

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.