tlacovasprava.sk: Od júna 2011 už 250 000 prezretí vašich správ!

BRATISLAVA, 7. marca 2011 (tlacovasprava.sk) – Stránka tlacovasprava.sk dosiahla 7. marca 2012 métu 250 tisíc prezretí. Rekordný bol zatiaľ december, kedy si užívatelia prezreli vyše 56 tisíc vašich správ. K vášmu obsahu sa zo štvrť milióna klikov dostalo najviac užívateľov cez vyhľadávače (78 percent), ďalej vďaka zdieľaniu na sociálnych sieťach (15 percent), zvyšok prezretí tvoria návštevníci stránky, ktorí si prezreli viac ako jeden príspevok.

Spolu je ku 7. marcu 2012 na stránke pridaných 1971 článkov od PR agentúr či priamych zadávateľov z radov promotérov, inštitúcií, výrobcov, poskytovateľov služieb, neziskoviek a rôznych ďalších organizácií komunikujúcich s verejnosťou.

tlacovasprava.sk dosiahla v priebehu 9 mesiacov hranicu štvrť milióna prezretých stránok

Server tlacovasprava.sk je bezplatný pre zadávateľov aj užívateľov. Správy sú priamo od zadávateľov. Prešli minimálnou úpravou. Možno z nich citovať v článkoch, blogoch, príspevkoch a iných mediálnych výstupoch. Fotografie sú na voľné sťahovanie a použitie, zdroje ich zaslali médiám pre spravodajské účely.

V roku 2012 plánujeme viaceré zlepšenia, ktoré nám pomôžu lepšie a rýchlejšie zvládať nápor vašich správ (v rekordný deň sme zaznamenali 55 prijatých tlačových správ a pozvánok za deň) a takisto umožnia priamo zadávateľom pridávať obsah na stránku.

Váš tím tlacovasprava.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.