The Prodigy je podľa Maximag najlepšia tanečná kapela všetkých čias!

BRATISLAVA, 15. marca 2012 (tlacovasprava.sk) – The Prodigy sa môže pokojne zaradiť medzi žijúce legendy. K vypredaným koncertom, desiatkam hudobných ocenení a miliónom spokojných fanúšikov sa najnovšie pridal prestížny honor Najlepšia tanečná skupina všetkých čias.

Najpredávanejší časopis o elektronickej hudbe Mixmag rozdával hudobné ocenenia a vyzdvihol aj The Prodigy.

Celosvetovo najpredávanejší časopis o elektronickej hudbe Mixmag pred pár dňami rozdával hudobné ocenenia. Skupina The PRODIGY sa rovnako zaradila medzi laureátov a získala ocenenie pre Najlepšiu tanečnú kapelu všetkých čias! V prestížnej ankete, ktorá trvala niekoľko mesiacov a hlasovali v nej desaťtisíce fanúšikov tanečnej hudby po celom svete predčili britskí The PRODIGY aj také silné mená tanečném hudobnej scény jako sú ako Daft Punk, The Chemical Brothers či Underworld.

„Zísť po koncerte z pódia a cítiť, že sme to tam úplne rozbili, je tá správna odmena pre nás,  vidieť dav šalieť a vedieť, že sme spravili presne to, čo sa od nás očakávalo. V tejto ankete hlasovali ľudia, bez ktorých by sme vlastne neboli ničím,  takže je to naozaj skvelý pocit a sme naozaj vďační,“ hovorí frontman hudobnej legendy Keith Flint.

O tom, že The PRODIGY si toto prvenstvo určite zaslúžia, nás prídu presvedčiť do Bratislavy, kde 27. apríla v AEGON ARÉNE NTC odohrajú koncert na ktorý sa nezabúda!

Access Promotion, spol. s r.o.
Kroupa Vladimir
http://www.accesspro.sk/
0915 75 75 74

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.