Program Výhodný súčet od SLSP prináša lepšie úrokové sadzby aktívnym klientom

BRATISLAVA, 23. marca 2012 (tlacovasprava.sk) – Slovenská sporiteľňa dnes (23.3.) odštartovala jedinečný program odmeňovania klientov. Výhodnejší úver aj lepšie úročené vklady môžu získať všetci, ktorí majú v banke Osobný účet a budú si naň posielať príjem. Komplexný program benefitov pre klientov sa volá Výhodný súčet a všetky výhody sa viažu na aktívne využívanie Osobného účtu.

Výhodný súčet v sebe spája viacero výhod pre aktívnych klientov – konkrétne Lepšie úroky, účet bez poplatku a odmeny za platbu kartou. “Rozhodli sme sa, že budeme odmeňovať aktivitu našich klientov, pre ktorých je Slovenská sporiteľňa hlavnou bankou. Ak s nami aktívne bankujú, automaticky získajú lepšie úrokové sadzby pri úveroch aj pri vkladoch,“ predstavuje nový systém zvýhodnení Štefan Panenka, produktový riaditeľ Slovenskej sporiteľne a dodáva: “Slovenská sporiteľňa aktívnych klientov súčasne zvýhodňuje pri viacerých kľúčových bankových produktoch, teda pri úveroch, depozitných produktoch aj pri platbách kartou“.

Možnosti zvýhodnenia úrokových sadzieb s programom VÝHODNÝ SÚČET od SLSP.

Lepšie úroky získajú tí, ktorí si na Osobný účet v Slovenskej sporiteľni posielajú mesačný príjem a využívajú depozitné alebo úverové produkty banky.

Lepšie úroky môžu využívať aj klienti s Osobným účtom Exclusive, SPOROžírom, SPOROžírom senior, SPOROžírom vysokoškolák a SPOROžírom EURO 26.

Možnosť získať Osobný účet bez poplatku má banka v ponuke už dlhší čas a využíva ju tisíce klientov. Teraz je účet bez poplatku ešte dostupnejší. “Nezáleží na tom, či má klient peniaze na bežnom účte, na termínovanom vklade, vo fonde či v poistení. Ak sú všetky jeho aktíva v banke vo výške aspoň 10 000 eur, má Osobný účet zadarmo,“ vysvetľuje Štefan Panenka.

Súčasťou programu Výhodný súčet je aj odmena 0,5 % z platby kartou. Vďaka tejto službe Slovenská sporiteľňa klientom doteraz vyplatila viac ako 2,6 milióna eur.

Od 23. marca banka zároveň štartuje kampaň, v rámci ktorej ako jediná ponúka úver na bývanie s garantovanou splátkou do splatnosti úveru. Tento úver sa poskytuje až do 100 % hodnoty založenej nehnuteľnosti a pri prefinancovaní úveru z inej banky klient neplatí spracovateľský poplatok. Aktívni klienti môžu získať nižšiu sadzbu až o 0,70 %.

Slovenská sporiteľňa je s 2,5 miliónom klientov najväčšou komerčnou bankou na Slovensku. Jediným akcionárom Slovenskej sporiteľne je rakúska Erste Group Bank. Slovenská sporiteľňa má dlhodobo vedúce postavenie v oblasti celkových aktív, úverov pre obyvateľstvo, vkladov klientov, v počte obchodných miest a bankomatov. Komplexné bankové služby poskytuje v 292 obchodných miestach a 18 firemných centrách na celom Slovensku.

Celá správa tu.

Štefan Frimmer
Slovenská sporiteľňa
oddelenie komunikácie
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava
tel. 02/48 62 43 54
fax 02/48 62 70 97
e-mail: frimmer.stefan@slsp.sk
press@slsp.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.