Světem zdraví již prošlo více než 20 tisíc klientů!

PRAHA, 31. marca 2012 (tlacovasprava.sk) – Svět zdraví, síť poraden pro zdraví a úpravu váhy, se dynamicky rozvíjí. Přestože byl tento koncept veřejnosti představen teprve začátkem minulého roku,
má dnes v provozu již 25 poboček po celé ČR a dalších 8 na Slovensku. Navíc jeho centry už prošlo více než 20 000 klientů! Seznam poraden stejně jako nejzajímavější zkušenosti těch, kteří se svěřili do péče specialistů ze Světa zdraví, najdete na http://www.svet.zdravi.cz a http://www.svet-zdravia.sk.

JEZTE JAKO NIKDO JINÝ

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Základní myšlenkou Světa zdraví je individuální přístup. Stejně jako máme každý jiný otisk prstu, máme i jiný metabolismus. Proto neexistuje dieta vhodná pro všechny. Svět zdraví využívá k diagnostice klienta jedinečný systém – software Nutriční Typologie, který kombinuje 7 hlavních nutričních směrů od čínského lékařství, ájurvédy (tradiční indické medicíny), metabolické typologie až po nejnovější lékařské objevy.

Jedním z hlavních autorů Nutriční typologie je známý odborník na výživu a spolutvůrce TV pořadu „Pod pokličkou“ RNDr. Petr Fořt, CSc. Na základě výsledků Nutriční typologie, vstupního dotazníku a biochemického vyšetření Vám specialisté ze Světa zdraví sestaví individuální výživový plán zahrnující vzorový jídelníček, seznam doporučených potravinových doplňků či soupis potravin, které Vám geneticky pomáhají spalovat tuky i těch, které Vašemu organismu neprospívají.

ROK VE SVĚTĚ ZDRAVÍ

Snahou Světa zdraví je neustále profesionalizovat své služby a přitom si zachovat vlídný a přátelský přístup ke svým zákazníkům. To je důvod, proč Svět zdraví pravidelně rozšiřuje nabídku produktů (především potravinových doplňků) i služeb. Výživový specialisté jednotlivých poraden mohou nyní nově konzultovat potíže svých komplikovanějších klientů s odborníky z Lékařské rady Světa zdraví. Mezi členy této unikátní rady najdete opravdové špičky oboru jako je například MUDr. René Vlasák, RNDr. Petr Fořt CSc., MUDr. Ondřej Nývlt či MUDr. Lenka Řehořková. Svět zdraví dále zahájil spolupráci s Centrem preventivní medicíny, kde mohou jeho klienti absolvovat celou řadu dalších vyšetření. Stal se tak součástí uznávaného programu primární prevence, kde cílem není jen úbytek váhy klienta, ale celkové nastartování zdravého životního stylu.

NOVÉ CENY OD DUBNA 2012

– Vstupní diagnostika: 400 Kč
– Základní tříměsíční program: 4 800 Kč
– Základní půlroční program: 6 000 Kč (měsíc péče zdarma)
– Základní ročního program: 8 400 Kč (3 měsíce péče zdarma)
– Roční program (vč. 2 × biochemického vyšetření krve): 9 400 Kč
– Roční program (vč. 2 n biochemického vyšetření krve a doplňků stravy pro nastartování programu): 12 400 Kč

Celá správa tu.

PRO VÍCE INFORMACÍ KONTAKTUJTE:
PR support Svět zdraví:
Hana Laudátová
+420 775 345 950
hana.laudatova@seznam.cz

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.