*
článok
Obchod, TLAČOVÉ SPRÁVY

CCC OBUV otvorila prvú predajňu na Slovensku, po Bratislave má nasledovať Žilina

BRATISLAVA, 2. apríla 2012 (tlacovasprava.sk) –  Spoločnosť CCC , veľká nadnárodná sieť predajní obuvi, ktorá vlastní viac ako 700 predajní v Poľsku, Českej republike a Rusku otvorila v piatok 30.marca svoju prvú predajňu na Slovensku.

This slideshow requires JavaScript.

Za prvé tri dni od otvorenia prvého obchodu na Slovensku v OC DANUBIA v Bratislave, si tu kúpilo topánky takmer 3 000 spokojných zákazníkov. „Sme zvyknutí na úspech z našich predajní v Českej Republike, no tento neobvyklý nápor zákazníkov nás veľmi milo prekvapil. Ľudia stáli v dlhých radoch a trpezlivo čakali, kým si mohli odniesť svoje nové topánky,“  uviedla finančná manažérka CCC OBUV SK Izabela Sikorová.

„Naše výrobky sú určené pre široké spektrum zákazníkov, počnúc najnáročnejšou klientelou módnych butikov, cez klientov stredného segmentu až po menej náročných spotrebiteľov hľadajúcich obuv v slušnej kvalite za dostupnú cenu,“ uvádza Roman Puchala, zástupca spoločnosti CCC OBUV SK.

Fotografie tváre kampane CCC Taťány Kuchařovej tu.

CCC  je najrýchlejšie rastúcou sieťou predajní obuvi v Českej republike. „Na Slovensku plánujeme otvoriť obchody vo väčších mestách  Slovenska a priniesť ľuďom elegantné topánky pre každú príležitosť za dostupnú cenu. Výhľadovo plánujeme otvoriť na Slovensku približne 40 obchodov,” uviedla finančná manažérka CCC OBUV SK Izabela Sikorová.„Najbližšie otvoríme predajňu v OC DUBEŇ v Žiline 13. apríla, nasledovať budú tento rok Košice, Prešov, Spišská nová Ves, Nitra a ďalší “ dopĺňa Roman Puchala, zástupca spoločnosti CCC OBUV SK.

 

O CCC
Spoločnosť CCC BOTY CZECH, s.r.o. je najrýchlejšie rastúca sieť predajní obuvi v Českej republike. Pôsobí tu od roku 2005 a v súčasnej dobe má na území Českej republiky 54 predajní a v expanzii plánuje pokračovať. Táto expanzia bola rozšírená aj na Slovensko, kde je plán otvoriť až 40 predajní vo všetkých väčších mestách. Výrobky spoločnosti sú určené pre široké spektrum zákazníkov, počnúc najnáročnejšou klientelou módnych butikov, cez klientov stredného segmentu trhu, pre ktorých pomer kvalite/cena hrá základnú rolu, až po menej náročných klientov, hľadajúcich obuv v slušnej kvalite za dostupnú cenu. Obchodná ponuka CCC má dve základné kolekcie obuvi: jarnú/letnú a jesennú/zimnú, ktoré obsahujú viac ako 2500 vzorov. Súčasťou sortimentu sú tiež módne doplnky a široký výber kabeliek a tašiek. Samozrejmosťou sú ošetrovacie krémy a ďalšie prostriedky pre starostlivosť o obuv.
http://www.facebook.com/cccboty

Celá správa tu.

Kontakty pre médiá:
Filip Marko Kubovič, Kristína Knošková Mediadom
e-mail: kubovic@mediadom.sk, knoskova@mediadom.sk
mobil: 0903 278 885, 0907 803 165
web: http://www.mediadom.sk

Komentáre

2 thoughts on “CCC OBUV otvorila prvú predajňu na Slovensku, po Bratislave má nasledovať Žilina

  1. velka spokojnosť…..nakupovala som v žiline….mila obsluha…:-)…a hlavne cislo 35….vo vsetkych moznych variantoch….(č.35 je malo dostupne)…..som nadmieru spokojna….naraz som si kupila 5 parov…:-D

    Posted by DOMINIKA | 27. decembra 2012, 21:35
  2. tak ja som v tejto predajni bola v Zline a sortiment,ktory ponukate je uzasny….minimalne 10 parov obuvi by som si kupila aj tu v Tescu….gratulujem a dakujem,ze ste…

    Posted by Martina Slivova | 6. septembra 2012, 12:08

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: