Ovulačný test Clearblue Digital odhalí ovuláciu s presnosťou až na 99%

BRATISLAVA, 2.apríla 2012 (tlacovasprava.sk) – Vedeli ste, každý druhý pár sa pokúša o splodenie potomka v nesprávnom období ženského cyklu? Aj to, že dni v mesiaci, kedy máte najväčšiu šancu otehotnieť, teda tie plodné, sú len dva či nanajvýš tri?! Mnohé z nás však z vlastnej skúsenosti vedia, že v dnešnom rýchlom svete nie je otehotnenie až také jednoduché. Ak po niekoľkých neúspešných pokusoch začínate prepadať panike, máme pre Vás dobrú správu. Váš problém môže spočívať len v tom, že sa jednoducho o dieťatko pokúšate mimo plodných dní.

Ovulačný test Clearblue Digital ovuláciu odhalí s presnosťou až na 99%, je hygienický, rýchly a praktický.

Donedávna bol jedným z najpoužívanejších metódy, ako odhaliť plodné dni, meranie bazálnej telesnej teploty. Najnovšie výskumy však hovoria, že bazálna teplota sa zvýši až PO ovulácií, ktorá plodné obdobie odštartuje, takže je celkom ľahké oné 2 dni „úspešne“ prepásť. Čo sa však deje PRED ovuláciou je stúpanie hladiny luteizačného hormónu. Na trhu sú už nejakú dobu ovulačné testy, ktoré  fungujú na podobnej báze ako tehotenské, no sú citlivé práve na luteizačný hormón.

Teraz na náš trh prichádza novinka v oblasti ovulačných testov, s pomocou ktorej určíte začiatok ovulácie a teda prichádzajúce plodné dni včas! Ovulačný test Clearblue Digital ovuláciu odhalí s presnosťou až na 99%, je hygienický, rýchly a praktický. Po jeho použití prezradí výsledok do 3 minút buď prázdnym krúžkom, alebo veselým smajlíkom, ktorý znamená, že je ten správny čas. Ušetríte si tam polemiku nad „náznakom druhej čiarky ;).

Jedno balenie ovulačného testu Clearblue Digital navyše obsahuje až 3 testovacie papieriky, takže testovať môžete počas viacerých dní.

Viac informácií nájdete na www.clearblue.com/sk

Mgr. Katarína Ranta-Krenkku
PS:PR
Konventná 9, Bratislava, 811 03
E: katarina@pspr.sk
rantakrenkku@pspr.sk
M: 00421 904 283 825
W: http://www.pspr.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.