Pokec.sk vyhlásil súťaž Projekt X, prvou cenou pool party na Ibize

BRATISLAVA, 2. apríla 2012 (tlacovasprava.sk) – Najväčší komunitný portál na Slovensku – Pokec.sk vyhlásil súťaž Projekt X. Dvoch kámošov pošle na Ibizu – zabaviť sa na najväčšiu pool party.

Pokec je už dávno známy tým, že pravidelne pripravuje a podporuje rôzne party pod hlavičkou PokecLive. Tento krát však priniesol niečo špeciálne – súťaž, v ktorej zabezpečí dvom kamarátom účasť na najväčšej pool party na IBIZE. Práve Ibiza je známa najväčšou koncentráciou ľudí, ktorí sem prichádzajú z rôznych kútov sveta, aby sa zabavili. Pokec dáva svojim priaznivcom jedinečnú možnosť zúčastniť sa tejto nezabudnuteľnej akcie na vlastnej koži.

Podmienky sú jednoduché, stačí vytvoriť album svojej „naj žúrky“ na Pokec.sk v klube Projekt X a povedať o ňom čo najviac kamarátom, pretože súťažiaci s najväčším počtom návštev svojho fotoalbumu vyhráva túto životnú party, na ktorú bude spomínať celý život. Súťaž prebieha v termíne od 27.3. – 30.4. 2012.

Viac info v klube Projekt X – www.pokec.sk/projektx

Pokec nezabúda ani na tých, ktorí nemajú foto zo svojej najbláznivejšej party. Stačí sa stať členom klubu Projekt X a budú mať jedinečnú možnosť zobrať svojich piatich priateľov zadarmo do kina na film PROJEKT X a exkluzívne ho vidieť o týždeň skôr, ako ostatní.

O Pokec.sk
Pokec.sk je najväčší slovenský komunitný portál. Podľa prieskumu IVO* až 54% ľudí zo Slovenska (celkový podiel v populácii SR 14+) využíva sociálne siete, pričom najviac v bratislavskom kraji. Až tretina opýtaných využíva sociálne siete Facebook a Pokec paralelne. Pokecu je na Slovensku verných až 45% používateľov, čo je viac ako k ďalšej sociálnej sieti – Facebook.

O Azet.sk
Skupina Azet Group (Azet.sk + Ringier Axel Springer + CPress Media) je jednotkou v dennej a mesačnej návštevnosti slovenského internetu. V pracovných dňoch služby portálu využije v priemere viac ako 589 000 reálnych návštevníkov, mesačne viac ako 2 000 000 návštevníkov2. Azet.sk využije každý mesiac cez 80% internetových používateľov zo Slovenska.

Ďalšie informácie a kontakt:

Mária Cacáková, tel.: +421 911 104 557, e-mail: cacakova@firma.azet.sk

Zdroj: AIM Monitor/GemiusExplorer priemerné denné dáta, reálni používatelia zo Slovenska RU(sk), január 2012
2 Zdroj: AIM Monitor/GemiusExplorer mesačná návštevnosť, reálni používatelia zo Slovenska RU(sk), január 2012
* Zdroj: IVO 2012, http://www.ivo.sk/6746/sk/aktuality/socialne-siete-na-slovensku

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.