Primátori Ftáčnik a Raši sa stavili na finále Tipsport extraligy o 2 hodiny verejnoprospešných prác (FOTOGALÉRIA)

BRATISLAVA, 4. apríla 2012 (tlacovasprava.sk) – Ako primátori miest, kde momentálne pôsobia 2 najlepšie extraligové hokejové tímy, uzavreli stávku na víťazstvá svojich domácich klubov vo finále Slovnaft play-off Tipsport extraligy 2011/2012.

“Ak sa Slovanu bude naozaj dariť, tak tipujem výsledok 4:2 na zapasy pre Košice”, povedal svoj tip Richard Raši.  “My budeme veľkorysejší a pripúšťame výsledok 4:3 – v prospech Slovana” uviedol Milan Ftáčnik. Prípadna prehra môže oboch primátorov postaviť do neľahkej situácie. Obaja sa zaviazali, že ten z nich, kto stávku prehrá, bude musieť ako porazený odpracovať 2 hodiny verejnoprospešných prác v meste víťaza.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

“V Košiciach máme niekoľko atraktívnych lokalít, kde by sa pán primátor mohol realizovať. Nepoviem ale nič konkrétne, aby nebola veľká motivácia vyhrať extraligu” podpichol svojho kolegu Richard Raši. Milan Ftáčnik mu neostal nič dlžný a dodal, že tiež vie v Bratislave o niekoľkých miestach, kde by košický primátor mohol napríklad strihať kríky.

Obaja primátori sa na záver zhodli, že sa tešia na najbližšie finálové zápasy Tipsport extraligy, ktoré štartuju už 8. apríla. Zároveň vidia vo finále príležitosť častejšie sa stretávať v neformálnej atmosfére. Priamo na mieste si dohadovali aj svoju účasť na konkrétnych zápasoch v meste súpera.

Mária Adamova
mediálny zástupca PRO HOKEJ, a.s.
0904 707 006
adamova@mwpromotion.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.