Máte radi zelenú? Prihláste sa do drsnej súťaže krásy Miss Army Slovensko (FOTOGALÉRIA)

BRATISLAVA, 11. apríla 2012 (tlacovasprava.sk) – “Súťaž krásy, fyzických schopností, všeobecného rozhľadu, osobného šarmu, zmyslu pre humor a záujmu o “ARMY SVET” – tak znie základná definícia originálnej súťaže MISS ARMY SLOVENSKO 2012. 12 finalistiek z radov verejnosti ako aj profesionálok zo silových a bezpečnostných zložiek SR, vo veku 18-35 rokov, si spolu zasúťaží v niekoľkých súťažných disciplínach vrátane fyzickej zdatnosti, vedomostných otázok, prehliadky na móle a voľnej disciplíny.

Dôležitým prvkom v prostredí MISS ARMY SLOVENSKO 2012 je najmä veľmi silný a trvácny vzťah dievčat k “ARMY svetu”, ktorý sa v niektorých prípadoch môže stať až ich životným štýlom…

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Súťaž MISS ARMY SLOVENSKO 2012 vznikla aj na základe pohnútok pri spomienkach na reláciu “IQ test národa”, ktorej sa zúčastňovali aj zástupcovia silových a bezpečnostných zložiek SR. Zastúpenie žien v tejto súťaži (tak ako je tomu aj vo väčšine rôznych iných oblastí života) bolo nižšie ako zastúpenie mužov. Pritom, sme toho názoru, že ženy to v živote majú vo veľkej miere ťažšie ako muži a v dnešnej dobe by si zaslúžili stále väčšiu pozornosť a úctu (rovnaký počet nominácií v tej istej súťaži ako muži, rovnaké platové ohodnotenie za rovnakú prácu a pod.)

Druhý pohľad je zaujímavým kontrastom ťažkej, rizikovej, drsnej a často nebezpečnej práce a ženskej jemnosti a krehkej krásy. Ženská jemnosť a krása si zaslúži záujem v každej oblasti života – tú pracovnú v ozbrojených silách, policajnom zbore, hasičskom a záchrannom zbore… atď., nevynímajúc’.

Sme presvedčení, že mnohí z vás poznajú “krásku na pohľadanie”, ktorá či už pracuje napríklad v  ozbrojených silách alebo v policajnom zbore, alebo sa o “drsný a adrenalínový “ARMY SVET”” aktívne zaujíma – napríklad účasťou na akčných športoch typu “paintball”, pravidelnými návštevami streľnice,
absolvovaním kurzov prežitia v prírode, záujmom o vojenskú históriu, sledovaním vojnových filmov, encyklopédií, odbornej literatúry, zberateľsvom historických armádnych predmetov alebo uniforiem a podobne.

Všetky ženy si zaslúžia pozornosť najmä nás, mužov, vyhlásených za “drsnejšie pohlavie”, pretože to, čo má len iskierku akčnosti nás láka… Preto nás prirodzene zaujíma, ako tieto “krásky príťažlivé svojim zovňajškom i vnútrom” svoju úlohu v drsnom “ARMY SVETE” zvládajú.

Druhá strana mince je, že už existuje množstvo najrôznejších súťaží šikovnosti a individuálnych schopností alebo súťaží krásy. Avšak, tieto často nemajú čo ponúknuť v oblasti krativity ani obsahu. Rozhodli sme sa teda “zamútiť vodu” v tejto oblasti a priniesť niečo inovatívne a skutočne kreatívne…

Ako by vlastne mala vyzerať MISS ARMY SLOVENSKO? My si ju predstavujeme ako nadšenú fanynku alebo profesionálku, krásnu, drsnú a nežnú zároveň, zručnú, fyzicky zdatnú, rozhodnú i neoblomnú, takú na ktorú budú “žiarliť“ aj muži. MISS ARMY SLOVENSKO 2012 by si mala vedieť poradiť s každou nástrahou a v každej situácii, v ktorej ide o prirodzenú inteligenciu, šikovnosť, rýchlosť, presnosť a zdatnosť, samozrejme s nadhľadom a štipkou humoru. V neposlednom rade, by mala mať vzťah či priam’ vášeň pre “ARMY SVET” a to až takú, že jej postupom času prirástla k srdcu a stala sa doslova “jej životným štýlom” povedal k súťaži Mgr. Pavol Kuštár, Ba, PR Manažér MISS ARMY SLOVENSKO 2012 a dodal: Povedané jednoducho a jednou vetou: “MISS ARMY SLOVENSKO je pre nás žena PRÍŤAŽLIVÁ ZOVŇAJŠKOM – KRÁSNA Z VNÚTRA – tak trošku Slovenka roka, podnikateľka roka ako aj slovenská MISS, ktorá je pripravená vykonávať náročnú a zodpovednú službu doma, v uliciach alebo v zahraničí pričom má silný vzťah k histórii, tradícii i vlastenectvu….”

Dôkazom neustáleho vzrastajúceho záujmu o “ARMY SVET” sú nielen hračky vo forme “angličákov”, respektíve modelov armádnych vozidiel a techniky, ale aj burzy historických vojenských predmetov, letecké prehliadky a prehliadky vojenskej techniky, pútavé “ARMY” výstavy, akčné a adrenalínové športy,
obchody s “ARMY” oblečením a doplnkami, zrazy nadšencov vojenskej techniky, simulované boje významných historických konfliktov (napoleónske bitky, boje z II.svetovej vojny…) ako aj množstvo akčných filmov a videohier.

“ARMY SVET” si skrátka získava čoraz viac záujmu a obdivu všektých vekových skupín od najmenších až po pamätníkov…”, dodal Ing. Dušan Rehánek, konateľ spoločnosti Qproduction, s.r.o. a riaditeľ súťaže MISS ARMY SLOVENSKO 2012.

Tlačová konferencia pri príležitosti oficiálneho otvorenia súťaže sa konala 5. apríla 2012 o 10:00 v abba Bratislava hotel – teda presne na zelený štvrtok, pretože zelená je najviac používanou farbou v “ARMY SVETE”. Medzi prítomnými hosťami na tlačovej konferencii boli:

Ing. Dušan Rehánek – riaditeľ súťaže Miss ARMY SLOVENSKO 2012

Doc. PaedDr. Jozef Božik, PhD. – primátor mesta Partizánske, predseda
poroty MISS ARMY SLOVENSKO 2012

Bc. Ing. Stanislav Brečka, LLM, PhD. – generálny riaditeľ a predseda
predstavenstva HORSKÉHO HOTELA GRANIT (O 1500 metrov bližšie ku
hviezdam), člen poroty a Hlavný partner súťaže Miss ARMY SLOVENSKO 2012

Mgr. Valéria Nagyová – riaditeľka sekcie pre obchod a marketing spoločnosti
GOODWILL PUBLISHING, s. r. o., ktorá je vydavateľom mesačníka GOODWILL,
člen poroty a Hlavný mediálny partner súťaže. Ako člen poroty má dohľad nad
súťažou Miss MEDIA ARMY SLOVENSKO 2012

Ing. Pavel MARKO, plk. v.v.*, Viceprezident pre organizačné záležitosti ÚNIE
VOJNOVÝCH VETERÁNOV SR, Partner súťaže

plk. v.z. Miroslav Minár – tvorca relácií Profesionál a Polícia pre RTVS,
odborný poradca súťaže MISS ARMY SLOVENSKO 2012

Veľmi potešujúcou správou je, že olympijská víťazka vo vodnom slalome pani Mgr. Elena Kaliská, s potešením prijala a potvrdila funkciu členky v porote súťaže MISS ARMY SLOVENSKO 2012.

*ospravedlnil sa za neúčasť

MISS ARMY SLOVENSKO 2012 je originálna celoslovenská súťaž krásy, fyzických schopností, všeobecného rozhľadu, osobného šarmu, zmyslu pre humor a intenzity záujmu o “ARMY SVET”. Súťažiacimi môžu byť fanynky “ARMY SVETA” = “baby” z verejnosti ako aj profesionálky zo silových a
bezpečnostných zložiek SR (Ozbrojené sily SR, Policajný zbor SR, Mestská polícia, Železničná polícia, Hasičský a záchranný zbor, Záchranná zdravotná služba, Zbor väzenskej a justičnej stráže, Colná správa SR…) vo veku 18 – 35 rokov. Súťaží sa o tituly MISS ARMY SLOVENSKO 2012, 1. VICEMISS a 2.
VICEMISS ARMY SLOVENSKO 2012, MISS MEDIA ARMY SLOVENSKO 2012 a MISS SYMPATIA ARMY SLOVENSKO 2012

Viac o súťaži: http://www.missarmyslovensko.sk

PRIEBEH SÚŤAŽE A SPRIEVODNÝCH PODUJATÍ
Termíny* **
5.4. 2012 – 10:00, TLAČOVÁ KONFERENCIA, VYHLÁSENIE SÚŤAŽE MISS ARMY
SLOVENSKO 2012, OFICIÁLNE ODŠTARTOVANIE PRIHLASOVANIA DO SÚŤAŽE,
Hotel Abba, Bratislava
31.5.2012 o 23:59 – OFICIÁLNE UKONČENIE PRIHLASOVANIA DO SÚŤAŽE
1.6.2012 o 00:01 – OFICIÁLNE ODŠTARTOVANIE INTERNETOVÉHO
HLASOVANIA VEREJNOSTI
15.7.2012 o 23:59 – OFICIÁLNE UKONČENIE INTERNETOVÉHO HLASOVANIA
VEREJNOSTI
**26.7.2012 – “MISS ARMY DAY” (rekapitulácia priebehu súťaže) +
SPRIEVODNÉ PODUJATIA:
10:00 Tlačová konferencia s hercami zo seriálu Profesináli a finalistkami MISS
ARMY SLOVENSKO 2012
14:00 – 16:00 – PAINTBALLOVÁ SÚŤAŽ – herci zo seriálu Profesionáli vs.
finalistky MISS ARMY SLOVENSKO 2012
19:00 – Promo akcia
28.7. – BOJE NA HRONE
25.8.2012 – PROMO AKCIA KAMENNÝ MLYN – MOTOZRAZ
1.- 7.9.2012 – “MISS ARMY CAMP” – Príprava finalistiek na GALAVEČER
15.9.2012 – Účasť na AUTOSHOW-AUTOSALÓN NITRA (s podtitulom “Auto a
žena” )
22.9. – GALAVEČER podujatia
*prípadná zmena termínov a charakteru sprievodných podujatí vyhradená
**26.7.2012 – “MISS ARMY DAY” (platí v prípade prijatia verejnej výzvy hercami zo
seriálu Profesionáli a odsúhlasenia termínu)
Vyhlasovateľ a organizátor súťaže MISS ARMY SLOVENSKO 2012:
Qproduction, s.r.o., Hattalova 8, 831 03 Bratislava

Kontakty:
Riaditeľ súťaže
Ing. Dušan Rehánek
+421 908 114 531
dusan.rehanek@gmail.com
riaditel@missarmyslovensko.sk
PR Manager
Mgr. Pavol Kuštár, Ba
+ 421 948 463 353
pavolkustar@yahoo.com
pr.manager@missarmyslovensko.sk
6

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.