*
článok
Doprava & Motorizmus, TLAČOVÉ SPRÁVY

Predaj ŠKODA Citigo štartuje na Slovensku 17. apríla 2012, importér zverejnil uvádzacie ceny

BRATISLAVA, 16. apríla 2012 (tlacovasprava.sk) – ŠKODA AUTO Slovensko dnes slávnostne uviedla na slovenský trh nový mestský model Citigo. Predstavením siedmeho modelového radu rozširuje  automobilka prvýkrát portfólio o automobil zo segmentu malých mestských vozidiel. Začiatok predaja modelu Citigo spája ŠKODA s atraktívnymi a inovatívnymi cenovými ponukami. Všetci autorizovaní obchodníci ŠKODA na Slovensku už dostali informácie o produkte a môžu prijímať objednávky. Prvé automobily dorazia k zákazníkom už v priebehu mája tohto roku.

S modelom Citigo chceme osloviť nové skupiny zákazníkov, pre ktorých sme doteraz nemali v segmente malých mestských vozidiel adekvátnu ponuku. Ide predovšetkým o tradičných zákazníkov a fanúšikov značky ŠKODA, ktorí doteraz jazdili starším alebo „ojazdeným“ vozidlom. Sú to napríklad mladí vodiči, rodiny s menšími deťmi, ktorým doteraz finančné možnosti nedovoľovali obstaranie nového vozidla alebo aj páry v zrelom veku,“ hovorí Robert Baumgartner, konateľ spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko.

ŠKODA Citigo napĺňa firemnú filozofiu značky ŠKODA vyjadrenú sloganom „Simply Clever“. Nový model je kompaktný a pritom dostatočne priestranný a úsporný. Prekvapí  agilnosťou a upúta atraktívnou  ponukou výbav a použitých technológií. Vozidlo poháňa dvojica nových benzínových trojvalcov s  objemom 1,0 litra a s výkonom 44 kW/60 k, resp. 55 kW/75 k v kombinácii s päťstupňovou manuálnou prevodovkou. ŠKODA Citigo bude k uvedeniu v ponuke v šiestich farebných prevedeniach (troch  základných, z toho žltá za príplatok 207 € a troch metalických odtieňoch). Interiér si zákazníci môžu zvoliť v piatich variáciách, vrátane dvojfarebnej palubnej dosky dostupnej pre vyšší stupeň výbavy.

Pri odštartovaní predaja bude zákazníkom na Slovensku k dispozícii trojdverová verzia vozidla vo výbave Active (1,0 MPI/44 kW už od 7 390 €), Ambition (1,0 MPI/44 kW už od 7 990 €) a Elegance (1,0 MPI/44 kW už od 8 890 €). V prípade využitia značkového financovania od spoločnosti Volkswagen Finančné služby, získa zákazník bonus 400 €.

Už v základnej výbave disponuje automobil vysokým bezpečnostným štandardom ako napr. štvoricou airbagov, vrátane bočných airbagov Head-Thorax s funkciou ochrany hlavy vodiča a spolujazdca alebo ABS. Z prvkov mimoriadnej výbavy je možné vozidlo dovybaviť napr. prvkom aktívnej bezpečnosti „City Safe Drive“, aktuálne jediným systémom s funkciou núdzového brzdenia v segmente malých vozidiel alebo elektronickým stabilizačným systémom (ESP).

Zákazníci si môžu vybrať aj z obľúbených paketov Plus za priaznivú cenu od 200 €. Súčasťou paketu Plus výbavy Ambition je palubný počítač a klimatizácia s pachovým a peľovým filtrom a rádiom Funky s CD a MP3. V prípade verzie výbavy Elegance získa zákazník za zvýhodnenú cenu trojramenný kožený volant, malý kožený paket a signalizáciu vzdialenosti pri parkovaní vzadu.

Pre ďalšie informácie, prosím, kontaktujte:
Lucia Busquet, PR manager, ŠKODA AUTO SLOVENSKO s.r.o.
Lucia.busquet@skoda-auto.sk; +421 904 701 345

Komentáre

Momentálne neexistujú žiadne komentáre.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: