V rámci Miss Universe SR 2012 zvolili Miss Média. Vyhrá Alexandra aj veľké finále? (FOTOGALÉRIA)

BRATISLAVA, 16. apríla 2012 (tlacovasprava.sk) – Dvanásť krásnych finalistiek 14. ročníka súťaže krásy Miss Universe Slovenskej Republiky 2012 bolo dnes predstavených verejnosti. Dvanástka najkrajších si vyskúšala malú generálku na finálový večer, ktorý sa uskutoční  20. apríla 2012 v Aegon Aréne NTC a priamy prenos z finále odvysiela RTVS na Jednotke o 20.00 hod. Popri kráse dievčat sa prítomní zástupcovia médií kochali aj odhaleniu automobilu Mercedes A novej generácie, ktorý bude parkovať v garáži víťazky súťaže od tohto piatka.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Finalistka s číslom jeden 23-ročná Pezinčanka Alexandra Klimeková sa už pred samotným finálovým večerom teší z víťazstva. Získala titul Miss Média, ktorý jej udelili zástupcovia médií na verejnom predstavení očarujúcich finalistiek. Atraktívna tmavovláska získala týždenný pobyt v prezidentskom apartmáne v hoteli Holiday Inn v hodnote 1500 eur, ktorý môže stráviť podľa vlastného výberu v Trnave alebo v Žiline.

Tento 14. ročník patrí medzi najstaršie ročníky súťaže, máme veľa dievčat nad 21 rokov. Dievčatá prišli už na samotné kastingy veľmi dobre pripravené, s krásnymi postavami, sú veľmi inteligentné a cieľavedomé a porota to bude mať tento rok skutočne veľmi ťažké,“ zhodnotila krásu i šarm dvanástich finalistiek Miss Universe 2012 riaditeľka súťaže Silvia Lakatošová. Tá prezradila, že dievčatá budú mať na sebe počas finálového večera šaty z kolekcie americkej módnej návrhárky Robin Fleming. Kolekciu večerných rób privezie módna tvorkyňa na Slovensko v hodine dvanástej, len večer pred samotným finále.

„Šaty ešte nie sú na Slovensku, verím, že sa nič nestane a dorazia aj s Robin Fleming v poriadku,“ priznala Lakatošová. Americká módna návrhárka Robin Fleming zasadne do porotcovského kresla a spolu s ostatnými členmi spečatí osud jednej zo súťažiacich už tento piatok v Aegon aréne NTC o 20.00 hod. Priamy prenos z korunovania Miss Universe 2012 odvysiela RTVS na Jednotke.

Týždeň pred samotným finále majú finalistky striedmy jedálniček v podobe kuracieho mäsa a šalátu, no riaditeľka súťaže im podľa vlastných slov dovolí aj drobné uvoľnenie, aby si dôležitý večer voľby Miss Universe dievčatá užili v čo najlepšej nálade. O krásu súťažiacich sa stará kozmetická značka Mary Kay, štýlové účesy zabezpečuje kaderník Zoltán Takács, držiteľ titulu Hairdressing Awards Czech&Slovak. „Máme pred sebou finálový večer a pevne verím, že s dievčatami sa bude pracovať rovnako dobre ako doteraz,“ dodal s úsmevom prestížny vlasový stylista.

Verejné predstavenie krások sa konalo v priestoroch showroomu automobilovej značky Mercedes- Benz, kde prítomní novinári popri kráse finalistiek Miss Universe obdivovali aj premiérovo odhalený nový Mercedes-Benz triedy A. Podujatie mala pod palcom moderátorka Iveta Malachovská, ktorá súťaž krásy odporúča slečnám ako výbornú skúsenosť: “Dievčatá majú dostatok energie aj sebavedomia, Silvia má nos na krásne ženy.“  Nablýskaný luxusný automobil od spoločnosti Mercedes-Benz Slovakia bude už v piatok patriť víťazke súťaže krásy. Miss Universe SR 2012 popri korunke a prestížnom víťazstve získa aj luxusné hodinky Corum vykladané briliantmi z limitovanej edície, ktorých cena prevyšuje 8000 eur, exkluzívny model od salónu La Casa Hermosa návrhárky Robin Fleming a súčasťou výhry bude aj letenka na Bahamy na svetové finále Miss Universe 2012 od CK Ruefa Reisen, kam odletí nová kráľovná krásy reprezentovať Slovensko.

Konečné výsledky Miss Universe Slovenskej republiky 2023 nájdete tu.

Kontakt:
Vladimír Kroupa
Access Promotion spol. s r.o.
0915 75 75 74
http://www.accesspro.sk/

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.