Finalistky Miss Universe 2012 pokúšali v Tipose šťastenu (FOTOGALÉRIA)

BRATISLAVA, 19. apríla 2012 (tlacovasprava.sk)  – Krásky z prestížnej súťaže krásy Miss Universe 2012 odrátavajú posledné hodiny do veľkého finále, ktoré sa uskutoční v piatok 20. apríla v Aegon Aréne NTC. Tesne predtým si však pohrali so šťastím. Ako to dopadlo?

Slávnostný galavečer Miss Universe 2012, ktorý môžu diváci vidieť na obrazovkách RTVS už tento piatok o 20:00, sa nezadržateľne blíži. Finalistky si však tesne predtým jednu adrenalínovú aktivitu vyskúšali. „Rozhodli sa, že skúsia tipovať v lotériovej spoločnosti TIPOS. Každý predsa dúfa, že sa v živote bude mať lepšie,“ vysvetlila priebeh tipovania riaditeľka súťaže krásy Silvia Lakatošová.

Finalistky si pre svoje malé pokušenie vybrali aj príznačný dátum. Dvanástka krásnych Sloveniek si totiž zvolila pre tento účel magický dátum, piatok 13. „Dievčatá mi prezradili, že niektoré majú dokonca svoje talizmany. Iné majú zase svoje osvedčené čísla, na ktoré sa spoliehajú. Veria, že im v živote pomôžu a prinesú vytúženú výhru,“ pokračovala Silvia Lakatošová.

Osobné talizmany ani magický dátum napokon neboli tým kľúčovým a v poslednom kole žrebovania im šťastie ušlo. „Kočky mi prezradili, že v tipovaní budú pokračovať. Veď aj samotná súťaž je tak trocha lotéria a treba v nej aj kus pomyselného šťastia,“ uzavrela riaditeľka súťaže Silvia Lakatošová.

Access Promotion, spol. s r.o.
Kroupa Vladimir
http://www.accesspro.sk/
0915 75 75 74

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.