Miss Universe SR 2012 je Ľubica Štepánová z Prievidze, vicemiss sú Martina Grešová a Alexandra Klimeková (FOTOGALÉRIA)

BRATISLAVA, 21. apríla 2012 (tlacovasprava.sk) – Víťazka, aká tu ešte nebola! Zaujímavá tvár, dokonalá postava, výrazná osobnosť pred kamerami. Nová kráľovná krásy Miss Universe Slovenskej Republiky 2012 Ľubica Štepánová má všetko, čo správna víťazka má mať. Milovníčka architektúry a snowboardingu prevalcovala svoje súperky v tajnom tipe poroty a právom sa pýši titulom novej slovenskej Miss Universe SR 2012. Ako vyzerala jej cesta ku korunke krásy?

Na začiatku boli tisícky dievčat, ktoré túžili stať sa tou vyvolenou, no na konci náročnej cesty mohla nový život s korunkou so slovenskými motívmi od šperkárky Petry Tóth začať len jedna. Počas vyhlasovania 14. ročníka súťaže Miss Universe Slovenskej Republiky sa tou najšťastnejšou v Aegon Arene NTC stala 24-ročná Ľubica Štepánová z Prievidze, ktorá sa podľa vlastných slov najviac tešila na promenádu v plavkách v kolekcii Miss Collection od Jany Gavalcovej. Na móle ukázala obdivuhodné krivky 88-61-91 pri výške 175 centimetrov, pýši sa modelingovými skúsenosťami z Turecka a teší sa na cestu do Ameriky a svetové finále: „Tajne som dúfala, že vyhrám.“

Podľa slov riaditeľky súťaže Silvie Chovancovej Lakatošovej porotu očarila citom pre javisko a hľadisko, zaujímavou tvárou a fotogenickosťou.  „Na generálke sme sa na jej mene jednohlasne zhodli,“ prezradila predsedníčka poroty Lakatošová, ktorá na večerné finále zvolila exkluzívny model v podobe zamatového saka a hodvábnej košele z kolekcie značky Marco Mirelli. „Do sveta sme vyslali tú pravú,“ pritakal aj cyklista Peter Sagan, ktorý patril medzi jedného z prísnych porotcov.

Víťazka 14. ročníka Miss Universe Slovenskej Republiky okrem prestížneho titulu a účasti na svetovom finále Miss Universe na Bahamách získala aj nový automobil Mercedes-Benz triedy A,  letenku na svetové finále od CK Ruefa Reisen, exkluzívny model na svetové finále od módneho domu La Casa Hermosa, aj luxusné hodinky Corum – Admiral´s Cup Legend z limitovanej edície posiate 72 diamantmi.

Na stupienky víťazov sa postavila tiež 25-ročná finalistka Martina Grešová, ktorá sa stala prvou vicemiss a Slovensko bude reprezentovať na súťaži Miss Earth 2012. Sympatická ekonómka z Humenného zároveň získala titul Miss Diva.sk a tiež Miss Voice, stala sa najzaujímavejším hlasom Fun Radia a získala reklamu v hodnote 5000 eur na svoje aktivity. Prvou vicemiss sa stala Alexandra Klimeková z Pezinka, ktorá sa pýši aj titulmi Miss Media, Miss Mary Kay, Miss Emma a Miss Tip a zúčastní sa súťaže Miss Intercontinental 2012.

Ocenenou počas finálového večera bola aj súťažiaca Petra Tonhauserová, ktorá získala titul Miss Brejk. Počas slávnostnej korunovácie dievčatá žiarili v exkluzívnych modeloch z floridského salónu La Casa Hermosa, ktoré boli inšpirované filmom Čierna labuť, posiate ručne vyšívanými kameňmi a každý model mal hodnotu približne 4000 eur.

Veľkolepým finálovým večerom sprevádzali moderátori Fun Radia Junior a Marcel, módnu prehliadku moderovala Kristína Farkašová, promenádu v plavkách pevne držal v rukách moderátor Matej Sajfa Cifra, k vynikajúcej atmosfére prispelo vystúpenie kapiel Desmod, No Name a Chinaski. Dievčatá sa tešili tak z titulov, ako aj nádherných kytíc z kvetinárstva Bednárik. Krásu finalistiek zvýraznila kozmetika značky Mary Kay, o dokonalý účes sa postaral kaderník Zoltán Takács, ladnú chôdzu finalistiek mala pod palcom značka MT Shoe, ktorá finalistky obula.

Všetky finalistky získali luxusný zájazd all inclusive do Turecka od cestovnej kancelárie Ruefa Reisen, topánky od MT Shoe, spoločenské šaty, športové oblečenie od Mirupo šport, prvé tri víťazky starostlivosť o vlasy v salóne Zoltána Takácsa, i kozmetické balíčky od Mary Kay.

Organizátor súťaže In Agency sa už teraz teší na 15. ročník, pretože „Krásu nezastavíš“

!

Vladimír Kroupa
Access Promotion spol. s r.o.
0915 75 75 74
http://www.accesspro.sk/

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.