2. Slovak Tourist Day lákal Číňanov na mestskú a kongresovú turistiku aj kúpeľníctvo (FOTOGALÉRIA)

BRATISLAVA, 23. apríla 2012 (tlacovasprava.sk) – Veľvyslanectvo Slovenskej republiky v Pekingu usporiadalo dňa 17. apríla druhý ročník prezentačnej akcie na podporu aktívneho zahraničného cestovného ruchu, Slovak Tourist Day 2012. Akcia bola zameraná na prezentáciu turistických atraktivít Slovenska, najmä však na oblasť mestskej turistiky, kúpeľníctva a kongresovej turistiky.

Akciu otvoril veľvyslanec Slovenskej republiky v Pekingu František Dlhopolček. Konkrétne produkty prezentovali cestovné kancelárie MSTT a MAXIM. Ponuku kúpeľníctva priblížili prítomným kúpele Trenčianske Teplice a kúpele Brusno. Súčasťou podujatia bola aj ochutnávka špecialít slovenskej kuchyne a slovenských vín.

Cieľom druhého ročníka Slovak Tourist Day bolo ponúknuť čínskym touroperátorom Slovensko ako cieľovú krajinu pre svojich klientov a získať záujem zo strany médií o našu krajinu ako dovolenkovú destináciu. Prítomných okrem iného oslovila možnosť relaxačného pobytu na Liptove, jazdy na Slovakia Ringu či malebná oblasť Horehronia.

Podujatia sa zúčastnilo 115 zástupcov renomovaných čínskych cestovných kancelárií a médií, leteckých prepravcov a ďalších významných čínskych inštitúcií a záujmových subjektov v oblasti cestovného ruchu.

Jana Raganová
MEDIASHOT s.r.o.
Trenčianska 57
821 09 Bratislava
Slovakia
tel. +421 914 11 21 21
+421 905 486 129

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.