O2 Fér prichádza s neobmedzenými balíčkami volaní a správ vo vlastnej sieti

BRATISLAVA, 24. apríla 2012 (tlacovasprava.sk) – O2 prináša pre svojich zákazníkov nové balíčky neobmedzených volaní a SMS, alebo MMS správ v sieti O2. Obidva balíčky budú dostupné pre všetkých zákazníkov programu O2 Fér, teda aj pre používateľov s platbou na faktúru alebo predplatenej karty.

Novými balíčkami volaní a textových správ chceme aj pre zákazníkov programu O2 Fér priniesť zážitok z neobmedzeného využívania služieb. S programom O2 Fér tak môžu naši zákazníci volať alebo SMS-kovať ešte výhodnejšie ako doteraz,“ uviedol Jonathan Earle, marketingový riaditeľ O2.

Neobmedzené volania v sieti O2

O2 prináša od 24. apríla 2012 pre zákazníkov programu O2 Fér nový Extra balíček neobmedzených volaní do siete O2 len za 10 € mesačne. Balíček bude dostupný pre zákazníkov s platbou na faktúru, ako aj pre zákazníkov s predplatenou kartou.

Neobmedzené SMS/MMS v sieti O2

O2 prináša od 24. apríla 2012 pre zákazníkov programu O2 Fér nový Extra balíček neobmedzených SMS a MMS správ len za 4 € mesačne. Balíček bude dostupný pre zákazníkov s platbou na faktúru, ako aj pre zákazníkov s predplatenou kartou.

Telefónica Slovakia, s.r.o. – kontakty

MARTINA JAMRICHOVÁ
Spokesperson
Telefónica Slovakia, s.r.o.
martina.jamrichova@o2.com
m +421 949 020 903

JÁN KALAFUT
Consultant
AMI Communications Slovakia, spol. s r.o.
jan.kalafut@amic.sk
m +421 948 884 786

O spoločnosti Telefónica Slovakia, s.r.o.
Telefónica Slovakia vstúpila na slovenský trh mobilných operátorov rozhodnutím výberovej komisie Telekomunikačného úradu SR zo dňa 25.8.2006. Licencia zahŕňa práva na používanie frekvencií GSM 900 MHz, GSM 1800 MHz, UMTS a 28/29 GHz po dobu 20 rokov na účely poskytovania telekomunikačných služieb v Slovenskej republike. Spoločnosť spustila svoju  komerčnú prevádzku 2.2.2007. Spoločnosť postupne predstavuje ponuku pre celé spektrum zákazníckych segmentov. V rámci medzinárodnej skupiny Telefónica patrí Telefónica Slovakia k skupine Telefónica Europe.

O spoločnosti Telefónica Europe
Spoločnosť Telefónica Europe je obchodnou divíziou spoločnosti Telefónica zahŕňajúca prevádzky mobilných, pevných a DSL sietí vo Veľkej Británii, Írsku, Nemecku, Českej republike a na Slovensku. Všetci títo operátori sa prezentujú spotrebiteľom pod značkou „O2“. Spoločnosť Telefónica Europe je tiež vlastníkom 50% podielu v spoločných podnikoch Tesco Mobile vo Veľkej Británii a Írsku a Tchibo Mobilfunk v Nemecku. Spoločnosť Telefónica Europe sídli v Slough vo Veľkej Británii a má približne 54 miliónov zákazníkov služieb mobilných a pevných sietí.

O spoločnosti Telefónica S.A.
Telefónica je z hľadiska trhovej kapitalizácie jednou z najväčších telekomunikačných firiem na svete. Svoje obchodné aktivity zameriava predovšetkým na trhy pevnej a mobilnej telefónie, pričom za kľúčový nástroj pre rozvoj oboch považuje širokopásmové pripojenie.
Spoločnosť vo významnom rozsahu pôsobí v 23 krajinách a má viac ako 212 miliónov zákazníkov.
Všetky akcie spoločnosti Telefónica sú kótované na burze, pričom sa o ne delí viac ako 1,5 milióna priamych akcionárov. Základný kapitál je v súčasnosti rozdelený medzi 4 921 130 397 kmeňových akcií obchodovaných na španielskej burze (Madrid, Barcelona, Bilbao a Valencia) a na burzách v Londýne, Paríži, Frankfurte, Tokiu, New Yorku, Lime, Buenos Aires a São Paule.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.